30.09.2013
Tradīcija turpinās – jau desmito reizi Valkā būs Operas svētki

Svētdien, 13.oktobrī plkst.16.00 Valkas pilsētas kultūras namā jau desmito reizi notiks Latvijas un Igaunijas Nacionālo operu mākslinieku koncerts. Daudzi opermūzikas cienītāji ne tikai Valkā, bet arī tuvākā un tālākā apkārtnē šos ikgadējos koncertus gaida ar lielu nepacietību, jo katrs no tiem ir īpašs, katrā no tiem izskan īstas mūzikas pērles, un katrs koncerts garīgi uzlādē visus tā apmeklētājus uz ilgu laiku.

 

Plānots, ka koncertā piedalīsies Igaunijas Nacionālās operas soliste Heli Veskus un Latvijas Nacionālās operas (LNO) solisti – Inga Šļubovska, Evija Martinsone, Dana Bramane, Dainis Skutelis, Viesturs Jansons, Andris Ludvigs, Jānis Apeinis, Armands Siliņš, Juris Ādamsons, kā arī LNO orķestris. Diriģents – Andris Poga. Koncerta 1.daļā skanēs Dž.Verdi mūzika, bet 2.daļā – fragmenti no V.A. Mocarta operas „Dons Žuans”. Skaistā tradīcija – Latvijas un Igaunijas operas svētki Valkas pilsētas kultūras namā, tika aizsākta 2003.gadā, pēc toreizējā Valkas pilsētas mēra Venta Armanda Kraukļa ierosmes. Operas koncerts izpalika vien 2009.gadā, kad kultūras namā notika renovācijas darbi.

 

Biļetes katru darba dienu var iegādāties Valkas pilsētas kultūras namā pie dežuranta. Biļetes iespējams iegādāties arī, zvanot pa tālruni 64723705 vai 20235967 (norādot savu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi, uz kuru nosūtīt Valkas novada domes rekvizītus biļetes apmaksai). Šāda biļete apmaksājama 3 dienu laikā un saņemama pirms koncerta pie dežuranta. Koncertu finansiāli atbalsta Valkas novada dome, Valsts Kultūrkapitāla fonds, SEB banka, informatīvi – laikraksti „Ziemeļlatvija”, „Valgamaalane”, Radio Skonto, Radio Super FM.

 

Pasākuma laikā darbosies kafejnīca.

 

Koncerta programma

 

Papildus informācija Valkas kultūras nama pasākumu organizatore Līga Pandalone, 64723705, 29440558

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.