19.11.2011
Valgas policijas balvas izcīņa šaušanā

Šā gada 11. novembrī Lāčplēša dienā, Valkas novada jaunie šāvēji piedalījās šīs sezonas pēdējās šaušanas sacensībās Valgā, par Valgas policijas balvas izcīņu.Sacensības notika „Jaanikese” šautuvē. Dalībnieki tika sadalīti trijās vecuma grupās, atsevišķi tika veidots vērtējums zēniem un meitenēm. Vecākajā „B” grupā meitenēm 1.vietu izcīnīja Kristiāna Vehi, 2.vietu Madara Lārmane un 3.vietu Laura-Amanda Ģērmane. Vidējā „C” grupā 1.vietu izcīnīja Mairita Taimiņa un 2.vietu Anastasija Beļajeva. Visas laureātes mācās Valkas ģimnāzijā. Jaunākajā „D” grupā 2.vietu izšāva Anastasija Putreniece mācās Valkas pamatskolā. Zēniem vecākajā „B” grupā 3.vietu izcīnīja Niko-Kristiāns Bodnieks Valkas ģimnāzija. „C” grupā 1.vietu izcīnīja Ainis Luters, 3.vietu Elvis Šeļevskis abi mācās Valkas pamatskolā. „D” grupā 2.vietu Gvido Dudelis un 3.vietu Ivo Talviks Valkas pamatskola. Apvienotajā zēnu un meiteņu vingrinājumā šaušanā stāvus 1.veitu izcīnīja Laura-Amanda Ģērmane un 3.vietu Madara Lārmane. Visi godalgoto vietu ieguvēji saņēma Valgas policijas medaļas, diplomus un balvas. Sacensībās piedalījās 6 skolu komandas. Šaušanas treneris Ainis Blūms aicina jaunos šāvējus pie sasniegtā neapstāties un turpināt gatavoties jaunajai 2012.gada sezonai. Novēlēsim Valkas novada jaunajiem šāvējiem centību, gribas spēku un veiksmi turpmākajās šaušanas sporta gaitās!