09.04.2013
Valkas pilsētas teātra izrāde – Ksenija Dragunska „Edīte Piafa. Mans leģionārs”

Piektdien, 19.aprīlī plkst.19.00 Valkas pagasta Saietu namā „Lugažu muiža” uz izrādi – Ksenijas Dragunskas „Edīte Piafa. Mans leģionārs”, aicina Valkas pilsētas teātris.

 

Iestudējums veltīts E.Piafas piemiņai – 50.gadadienai, kopš viņas aiziešanas mūžībā. Edīte Piafa un Marsels Serdāns… Šie vārdi jau sen kļuvuši par leģendu. Domājam Piafa – un blakus nostājas Serdāna tēls. Viņi kļuvuši par simbolu patiesai, spilgtai kā zibens, neatkārtojamai mīlestībai. Mīlestībai, kura katram rodas tikai vienreiz dzīvē. Viņu attiecības bija neparastas, brīnišķīgi atklātas, uzticības pilnas. Šiem izcilajiem cilvēkiem nebija lemts nodzīvot kopā ilgu un laimīgu dzīvi, viņu mīlestība jau pašā sākumā bija nolemta… tā aprāvās pašā augstākajā punktā kā lidojums… brīdī, kad viņi bija vislaimīgākie. Tikai šāda mūžīgā mīlestība neizgaist, neaizmirstas, bet kļūst par mūžīgo mīlestību, par kuru runās, atcerēsies, rakstīs lugas un uzņems filmas. Iestudējuma režisors un scenogrāfs – Aivars Ikšelis. Lomās: Jevgēnija Kozlova, Aleksandrs Primaks un Vilis Daņilovs. Izrāde notiek latviešu un krievu valodā.

 

Biļetes uz izrādi varēs iegādāties stundu pirms izrādes. Biļete maksā 1 latu. Pirmizrāde lugai bija 2013.gada 8.februārī.

 

 

 

Papildus informācija Valkas teātra režisors Aivars Ikšelis, 29423675

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.