04.01.2021
Bērnu literārā konkursa “Doma izgaismo vārdu” rezultāti

Jau septīto gadu Valkas novada literārā apvienībā kopā ar atbalstītājiem – Valkas novada Domi un Latvijas Bērnu fondu, izsludināja bērnu un jauniešu literāro konkursu “Doma izgaismo vārdu”. Laika periodā no 2020. gada 1.oktobra līdz 14.decembrim tika saņemti konkursam iesūtītie darbi no 15  autoriem, divās vecuma grupās. Jaunākajā grupā tika saņemti 6 autoru darbi, vecākajā - 9. Darbi tika iesūtīti no Rīgas, Cēsīm, Rūjienas, Jaunpiebalgas,  Trikātas, Vecpiebalgas, Lubānas, Limbažiem, Raunas un Valkas. Darbi iesūtīšanas kārtībā tika nodoti komisijai izskatīšanai un īsi pirms Jaunā gada rezumējām  konkursa rezultātus. Darbus vērtēja žūrijas komisija –Anita Anitīna, Silvija Dorša, Liega Piešiņa un Vaira Vucāne.

 

1. Jaunākajā grupā - sešu dalībnieku konkurencē  par laureātiem  atzīti  trīs autori- Ruta Aljena no Rīgas, Marta Grigule no Lubānas un Justīne Podniece no Raunas.

 

2. Vecākajā grupā - deviņu dalībnieku konkurencē  par laureātiem atzīti trīs autori - Edvards Jansons no Rīgas, Līga Lapsiņa no Cēsīm un Elīza Evelīna Pētersone no Trikātas.

 

  galvenās balvas, Latvijas Bērnu fonda stipendijas EUR 100.00  ieguvēju atzīta  Ieva Rudzīte no Limbažiem.

 

Līdz šim tikšanās ar dalībniekiem un apbalvošana notika janvārī, Gaismas pēcpusdienā, kopā ar Valkas pilsētas Ziemassvētku gaismu veidotājiem, bet, ņemot vērā  esošo situāciju, balvas jaunajiem literātiem tiks nogādātas individuāli, sazinoties ar katru atsevišķi.

 

Rezultātus apkopoja  un informāciju sagatavoja

 

literārās apvienības projektu vadītāja

 

Mārīte Magone

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.