26.11.2015
Noslēdzies stāstnieku konkursa “Teci, teci, valodiņa” pusfināls

Noslēdzies stāstnieku konkursa “Teci, teci, valodiņa” pusfināls, kurā piedalījās 27 stāstnieki no Valkas, Ērģemes, Kārķu, Ozolu, Vijciema pamatskolām, Valkas novada BJC “Mice”, Beverīnas novada Trikātas pamatskolas, Burtnieku novada Ēveles pamatskolas un Valmieras 5. vidusskolas. Pirmo reizi šajā konkursā piedalījās jaunie stāstnieki no Naukšēnu novada vidusskolas filiāles Ķoņu skolas.

 

Stāstniekus vēroja un vērtēja  zinoši un labvēlīgi vērtētāji – Evija Smane, Silvija Dorša, Skaidra Smeltere un Valdis Šaicāns, kurš stāstniekus konkursam iedrošināja ar atgadījumu no savas dzīves.

 

Ievērojot konkursa vērtēšanas kritērijus un  nolikumu, konkursa vērtēšanas komisija piešķīra Mazā stāstnieka, Lielā stāstnieka un Jaunā stāstnieka titulu.

 

Cīnoties par iespēju tikt uz konkursa finālu Rīgas Latviešu biedrības namā 5. decembrī, tika izstāstītas daudzas pasakas, teikas, interesanti atgadījumi no dzīves,  anekdotes, un spoku stāsti.

 

Lielā stāstnieka titulu ieguva un uz finālu Rīgā dosies: Emīlija Kondratjeva (Ērģemes pamatskola, skolotāja Ruta Lapiņa), Ilze Skrastiņa (Kārķu pamatskola, skolotāja Laima Varta), Sandija Ance Vītola un Miks Pētersons (Valkas pamatskola, skolotāja Aiga Dālberga), Dāvids Kleins (Ēveles pamatskola, skolotāja Irida Jukāme), Silvars Malcenieks (Valmieras 5. vidusskola, skolotāja Līga Cimdiņa).

 

Vēlreiz sveicam visus stāstniekus un pateicamies visiem dalībniekiem un viņu pedagogiem par jauko pēcpusdienu!

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.