23.03.2016
Aicina piedalīties neformālās izglītības apmācībās par komandas darbu

Aicinām Vidzemes reģiona jaunatnes darbiniekus piedalīties neformālās izglītības apmācībās par komandas darbu „Viens+viens=trīs!”

Apmācību mērķis ir veicināt izpratni par komandas/grupas darbu un tās vadību, lai efektīvāk attīstītu idejas, organizētu projektus un sasniegtu izvirzītos mērķus. Apmācības notiks no 2016. gada 13.  līdz 15. aprīlim viesu namā „Umuri”, Ķeguma novadā.

 

Pieteikšanās apmācībām līdz 2016.gada 3. aprīlim aizpildot pieteikuma anketu šeit: http://ejuz.lv/komandavidzeme, rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2016. gada 5.aprīlim.

 

Apmācību uzdevumi: 

  • Izprast komandas veidošanas princpus un dalībnieku lomas;
  • Apzināt līdera/grupas vadītāja lomu komandas attīstības posmos;
  • Analizēt komandas vadīšanas un komunikācijas stilus;
  • Izprast jauniešu grupu/komandu dažādību un apzināt sadarbības modeļus;
  • Izzināt komandas vajadzības, definēt atbildības un izprast motivācijas veidus.

 

Dalībnieku profils: Jaunatnes darbinieki, jaunatnes organizāciju pārstāvji un citi interesenti, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem un vēlas apgūt jaunas pieejas un metodes darbam ar jaunatni, kā arī pilnveidot savas komandas vadības prasmes. Apmācības paredzētas 22 dalībniekiem.

Apmācības vadīs:  Lauma Žubule un Māris Resnis.

 

Apmācības notiks pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai Jūs varētu piedalīties visas apmācību dienas! Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz/no apmācību norises vietu gan jāsedz pašiem.
Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, rakstiet vai zvaniet – Līga Siliņa, Rīgas un Vidzemes reģiona koordinators, tālr.: 26808042; apmacibas[uz]brfonds[punkts]lv

 

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar nodibinājumu "Baltijas Reģionālais fonds” (JSPA reģionālais sadarbības partneris Rīgas un Vidzemes reģionā) Latvijas un Šveices sadarbības programmas "Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros. Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu "Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.