14.05.2014
Aicina pieteikties literāro darbu konkursam

Valkas novada literārā apvienība sadarbībā ar Latvijas Bērnu fondu un Valkas novada domi izsludina literāro konkursu bērniem un jauniešiem „Doma izgaismo vārdu“.

 

Konkursa mērķis ir radīt bērniem un jauniešiem dziļāku interesi par Latvijas literātiem un literatūru, kā arī atklāt jaunus talantus.

 

Konkursā var piedalīties bērni un jaunieši no visas Latvijas vecumā no 7-18 gadiem. Konkurss notiks katru gadu. Darbu iesūtīšanas termiņš līdz 11.novembrim - Lāčplēša dienai. Darbu izvērtēšana un rezultātu paziņošana līdz 1. decembrim.

 

Konkursam katrs autors var iesūtīt 3 darbus elektroniski uz e-pastu literara[punkts]apvieniba[uz]valka[punkts]lv, norādot iesūtītāja vārdu, uzvārdu, personas koda pirmo daļu, adresi, telefona numuru un e-pastu. (Apjoms - dzejā aptuveni 100 dzejas rindas, prozā 10-15 lp.)

 

Darbus vērtēs žūrija: Literārās apvienības vadītājs Normunds Rudzītis, Latvijas Bērnu fonda viceprezidente Vaira Vucāne, domes Sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Brūvere, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Konsultatīvā  centra projektu vadītāja Liega Piešiņa un Valkas ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotāja Ruta Kriviņa.

 

Konkursa balvu fonds – 3 godalgas katrā vecumā grupā, kopā 9 balvas un galvenā balva 100 EUR vienam no 9 izvirzītajiem autoriem.

 

Godalgotie darbi tiks publicēti Valkas novada, Latvijas Bērnu fonda un “Satori.lv” mājaslapās.

 

Bērnu dzejoļu konkursa nolikums

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.