04.06.2021
Aicina profesionāli pilnveidoties mūžizglītības programmās

Laikā no šī gada 31.maija līdz 30.jūnijam norisinās pieteikšanās Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.4.1.0/16/I/001 "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" (turpmāk – ESF projekts) 6.kārtai. Mācības sāksies 2021.gada augustā/septembrī.

 

Mācībām var pieteikties ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš ir sasniedzis 25 gadu vecumu, ieguvis vismaz vidējo izglītību un ir nodarbinātā statusā (attiecināms arī uz bērna kopšanas atvaļinājumu, dīkstāves pabalstiem, strādājošiem pensionāriem un tml).

 

Līdzmaksājums par mācībām ir tikai 10% jeb 51,20 EUR par 160 h kursu programmām un 5% jeb 78,05 EUR programmai "Programmēšanas tehniķis" 960 h apjomā, pārējo daļu finansē ESF projekts.

 

SIA "Magnetic Professional" Mācību centra MP (turpmāk – MP) piedāvātās programmas (160 h): 

 

Esam gandarīti pirmo reizi īstenot arī profesionālās pilnveides programmu "Programmēšana (Programmēšanas tehniķis)"- 3 PKL/atbilst 4 LKI līmenim, kopumā 960 stundu apmērā, kurā iekļautas arī profesionālās prakses iespējas. 

 

Šajā kārtā mācības MP norisināsies nepilna laika formātā, aptuveni vienu trešo daļu no kursa īstenojot Zoom nodarbībās vienu dienu nedēļā (plkst. 18.00 – 21.10 darba dienu vakaros vai brīvdienās), savukārt pārējo laiku atvēlot patstāvīgam darbam izglītojamiem vēlamā laikā un ātrumā. Patstāvīgā darba kontrolei tiks piedāvāti zināšanas nostiprinoši pārbaudes darbi un pasniedzēju konsultācijas. 

 

Vairāk informācijas mājas lapā www.magneticpro.lv un MP sociālo tīklu kontos.

Reģistrācija mājas lapā: www.macibaspieaugusajiem.lv

 

Informāciju sagatavoja:

Mācību centrs MP komanda

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.