28.10.2014
Atklās pirmskolas izglītības grupas jaunās telpas Kārķos

Ar ražas svētku pasākumu un izrādi ,,Eža jaunais katliņš” Kārķu pamatskolas pirmsskolas izglītības grupa teic ardievas 12 gadu darbam vecajās telpās skolas internātā.

 

Bērnudārza telpas atklās 3.novembrī plkst.10.00 Kārķu pamatskolā. Par dārziņa jaunajām telpām gandarīts ir Kārķu pagasta pārvaldes vadītājs Pēteris Pētersons, jo līdzšinējās bērnudārza telpas bija fiziski un morāli novecojušas un neatbilstošas mūsdienu prasībām.

 

“Šobrīd jau varēsim justies droši par mūsu iestādes konkurētspēju apkārtējo vidū”, pārliecināts ir P.Pētersons, “Ja iepriekš vecāki izraudzījās vest bērnus uz pirmsskolas izglītības iestādēm Ērģemē vai Rūjienā, tagad, ceram, ka viņi izvēlēsies Kārķu bērnudārzu, jo ir sakārtots arī tā darba laiks”. Ja agrāk vecākiem mazuļi bija jāizņem līdz plkst 16.00, tad tagad bērnudārzs būs atvērts līdz 17.30, kas ir īpaši būtiski strādājošiem vecākiem.

 

Kā portālam valka.lv pastāstīja pagasta pārvaldnieks, veicot remontdarbus, daudz ir piedomāts par detaļām. Linolejā ir iestrādātas ģeometriskās figūras, lai bērni tās varētu atpazīt no mazotnes, pie skapīšiem ierīkota apsildāmā grīda.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.