16.03.2021
Iespēja piedalīties Digitālā biznesa apmācībās sievietēm ar Valkas novada domes atbalstu

Ņemot vērā pasaules straujo attīstības tempu un nemitīgās pārmaiņas, daudziem šis laiks ir izaicinājums - ietekme ir manāma gan darba tirgū, uzņēmējdarbībā, gan arī privātajā dzīvē. Cilvēkiem ir nepieciešamas jaunas prasmes, kuras var iegūt īsā laikā, un kas attīstītu jaunus uzņēmējdarbības virzienus digitālajā vidē.

 

Digitālo inovāciju parks sadarbībā ar ATAST un British Council pārstāvniecību Latvijā “People to People Cultural Engagement Programme” ietvaros, rīko 4 nedēļu tiešsaistes Digitālo prasmju intensīvās apmācības sievietēm, kas norisināsies no 1. līdz 30. Aprīlim.  Četru nedēļu garumā vairāk kā 50 dalībniecēm būs iespēja attīstīt savu hobiju par uzņēmējdarbību digitālajā vidē.

 

Apmācību ietvaros būs iespēja uzzināt to, kas nepieciešams biznesa uzsākšanai un smelties praktiskas zināšanas un iedvesmu no profesionāļiem. Meistaklašu, lekciju un semināru ietvaros dalībnieces saņems iedvesmu un uzklausīs veiksmes piemērus, strādās pie idejas definēšanas, gūs ieskatu risināmās problēmas definēšanā, izveidos biznesa un mārketinga plānu un stratēģiju, kā arī apgūs praktiskus rīkus, ar kuru palīdzību iespējams radīt digitālu saturu. Plānotā programma nodrošinās šodienas darba tirgum nepieciešamo prasmju apguvi, veicinot bezdarba samazināšanos un uzņēmējdarbības digitalizāciju.

 
Programmas mērķis ir sniegt praktiskas zināšanas un iemaņas darbam digitālajā vidē, tādējādi veicinot digitālās uzņēmējdarbības uzsākšanu, kvalifikācijas celšanu darbam digitālajā sfērā, kā arī tradicionālo uzņēmumu konkurētspēju un pievienotās vērtības celšanos. Programma ir paredzēta galvenokārt sievietēm, vecuma grupā no 25-45 gadiem, kas atrodas ārpus aktīvā darba tirgus (bezdarbs, bērnu kopšanas atvaļinājums u.c.) vai nesen ir atgriezusies, vai plāno atgriezties darba tirgū pēc pārtraukuma.
 
Pilna dalības maksa vienai dalībniecei par 4 nedēļu programmu ir 95,- EUR, bet tām sievietēm, kas Covid-19 pandēmijas negatīvās ietekmes dēļ ir zaudējušas ienākumus vai daļēji/pilnībā zaudējušas darbu, tiek piedāvāta pazemināta reģistrācijas maksa.
 
Valkas novada iedzīvotājām ir iespēja saņemt pašvaldības līdzfinansējumu līdz 50 eiro, programmas apguves dalības maksas segšanai, vispirms piesakot savu interesi sūtot e-pastu uz ivo.leitis@valka.lv līdz 24. martam.
 
Plašāka informācija pieejama Digitālo inovāciju parka oficiālajā tīmekļvietnē.
 
 
 

Projektu rīko Digitālo inovāciju parks, tehnoloģiju un jaunuzņēmumu pārneses asociācija ATAST, sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā.

 

Vairāk par British Council darbību Latvijā - www.britishcouncil.lv.

 

Atbalsta HUGO.legal pārstāvniecība Latvijā, digitālā mārketinga aģentūra Digital Drive”, Liepaja TechGirls, reklāmas uzņēmums Voyvi, sporta studija “The Place”, aģentūra “SIA Cindy Media”, reklāmas aģentūra “Guilty”, radošā aģentūra “Raugs”, zīmols DABAdesign,  DANA MARI Creative, fotogrāfijas skola FOTOTELPA.LV.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ivo Leitis,

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciālists

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.