23.11.2020
Uzsākta Valkas PII “Pasaciņas” ēkas virtuves renovācija

Valkas pirmsskolas izglītības iestādes Ausekļa ielas 44 jeb “Pasaciņas” ēkā uzsākts ēdnīcas telpu remonts, kas tiek veikts pirmo reizi kopš šīs ēkas uzcelšanas.

 

Renovācijas darbu ietvaros realizēs divus būvprojektus, kā rezultātā tiks atjaunotas virtuves un ēdamzāles telpas, izveidota jauna ventilācijas sistēma, ierīkots tauku ķērājs un veikti citi uzlabojumi.

 

Būvdarbus veic SIA “Evento” un atjaunošanas darbu kopējās izmaksas veido 168 704,77 EUR, ieskaitot PVN.

 

Pēc būvdarbu pabeigšanas renovētās telpas tiks aprīkotas ar jaunām virtuves iekārtām un mēbelēm.

 

“Mūsu plāns bija šos darbus sākt jūnijā un pabeigt vasarā. Diemžēl, valstī esošie aizņemšanās nosacījumi neļāva saņemt aizņēmumu šim projektam. Bija grūti un sarežģīti panākt, lai speciāli šim mērķim tiktu izmainīti Ministru Kabineta noteikumi. Šis process bija tik ilgs, kā rezultātā viens no būvniekiem atteicās šo projektu realizēt. Tāpēc faktiski to veic otrs pretendents, kam bija nedaudz augstāka cena,” situāciju skaidro Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

 

“Mēs saprotam, ka tā rezultātā bērnudārza darbs būs apgrūtināts. Tādēļ aicinu vecākus, pedagogus un darbiniekus būt saprotošiem, jo situācija radusies objektīvu iemeslu dēļ, kurus mēs nevarējām ietekmēt. Mums tomēr likās svarīgi šos vairākus gadus plānotos darbus izdarīt, jo nezinām, kādi būs aizņemšanās noteikumi nākamgad.”

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ivo Leitis,

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciālists

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.