23.04.2014
Kad slotas kāts sāk ziedēt

 Nedēļā pirms Lielās talkas slota ir ne tikai gatavībā nolikts darba instruments, bet arī skaists rotājums. Aicinām piedalīties ziedošo slotu tapšanā - trešdien, 23. aprīlī, ap plkst 15.00.

 

Zālienā pie Valkas Mākslas skolas bērni sies slotas un piešķirs tām pavasarīgu rotu, lai godinātu Lielās talkas tuvošanos. Arī šādā radošā veidā varam sakopt un padarīt apkārtni tīrāku un skaistāku. Turpat blakus taps arī neliels eksperiments, lai uzzinātu, kādus musturus var radīt daba. Valkas Mākslas skola un Latvijas – Igaunijas institūts aicina piedalīties Vislatvijas talkā un arī ikdienā saskatīt iespējas, kā ar maziem darbiem uzlabot vidi un palīdzēt tai. Šogad Lielā talka būs 26. aprīlī, kad dažādās Latvijas vietās cilvēki, apbruņojušies ar grābekļiem, cimdiem, maisiem un dažādām palīgierīcēm, visas dienas garumā brīvprātīgi piedalīsies Latvijas sakopšanas darbos.

 

Informāciju sagatavoja: Latvijas – Igaunijas institūta mācību centra vadītāja Zane Bulmeistare 64781193 instituts[uz]valka[punkts]lv lii-lei.blogspot.com

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.