30.03.2021
Lielā Talka pagarina skolēnu konkursu līdz decembrim

Parādi mums savu un domu biedru radošumu un kļūsti par „Lielās Talkas” informatīvās kampaņas vēstnesi!

 

To, cik nozīmīgi saglabāt tīru un skaistu pasauli nākamajām paaudzēm, pēdējā desmitgadē akcentējuši tieši jaunieši. Lai šo mērķi sasniegtu, jādomā ne tikai par to kā atbrīvot apkārtējo vidi no atkritumiem un cīnīties ar sekām, bet iet soli tālāk un raudzīties nākotnē – sabiedrībā aktualizējot vides jautājumus, un nepieciešamību par to rūpēties.

 

Par to, kādā pasaulē dzīvosim pēc pāris desmitgadēm, jājautā tieši viņiem! Tieši Tev, jaunieti! Noteikti Tev ir idejas par to, kā uzrunāt savus draugu un klases biedrus rūpēties par vidi un nākt klajā ar inovatīvām un interesantām idejām. Piedalies konkursā un kļūsti par vienu no Lielās Talkas 2022 vēstnešiem un idejas nesējiem zaļas, tīras Latvijas un pasaules veidošanā!

 

DALĪBNIEKI

 

Vispārizglītojošo un speciālo izglītības iestāžu 5. – 12. klašu skolēni individuāli vai komandā.

 

ĪSTENOŠANAS LAIKS

 

No 2020. gada 17. decembra līdz 2021. gada 1. decembrim.

 

VEICAMAIS UZDEVUMS

 

Vēlamies, lai individuāli vai kopā ar domubiedriem nofilmē video klipu vai izveido plakātu, akcentējot nepieciešamību rūpēties par apkārtējo vidi, lai to būtu iespējams saglabāt nākamajām paaudzēm. Ļauj vaļu radošām idejām un darbā pastāsti, kādus ieradumus mums vajadzētu piekopt, lai ar savām ikdienas darbībām mēs samazinātu piesārņojumu. Ņem vērā, ka vides piesārņojuma viedi ir dažādi, tāpat kā iespējamie risinājumi, lai tos samazinātu!


 Radošāko darbu autori kļūst par „Lielā Talka 2022” sociālo tīklu informatīvās kampaņas sastāvdaļu.

 

Izvērtē vēstījumu, ko plāno sagatavot, lai tas būtu skaidrs un uzrunājošs, tajā pašā laikā, uzdrošinies izpausties radoši!

 

Kopā ar radošo darbu, jāiesniedz informācija par autoriem: neliels apraksts un kontaktinformācija (e-pasta adrese un tālruņa numurs), kā arī skolas nosaukums.

 

FORMĀTS

Horizontāli nofilmēts video, kas ir ne vairāk kā 80 sekunžu garš, digitāli veidots plakāts A4 vai A3 formātā zīmēts plakāts, kas iesūtīts attēla formātā.

 

DARBU IESNIEGŠANA

 

Līdz 2021. gada 1. decembrim uz e-pastu (gita.sauka@onecom-latvia.com) jāiesūta gatavs projekts.

 

REZULTĀTU PAZIŅOŠANA

 

·        Līdz 2021. gada 10. decembrim žūrija izvēlēsies vienu radošāko autoru, katrā no minētajiem reģioniem: Kurzemes, Latgales, Vidzemes, Zemgales un Rīgas.

 

Reģionu uzvarējušo komandu saraksts tiks publicēts Lielās talkas mājaslapā www.talkas.lv sadaļā Sākums.

 

 

BALVU FONDS

 

Pieci radošāko darbu autori uz mēnesi kļūst par Lielās Talkas vēstnešiem un daļu no informatīvās kampaņas, kā arī to veidotie video un plakāti tiks iekļauti Lielās Talkas komunikācijas aktivitātēs, tos izvietojot Lielās Talkas sociālajos tīklos un mājaslapā. Konkursa laureāti tiks aicināti uz „Lielā Talka 2022” ietalkošanas pasākumu Rīgā. Tāpat uzvarētājs saņems dāvanu karti no Lielās Talkas 200 eiro vērtībā.

 

Reģionālie finālisti saņems veicinošas balvas no Lielās Talkas un Pasaules talkas atbalstītājiem.

 

ORGANIZATORI

 

Kustības “Lielās Talka” organizatori - biedrība “Pēdas”.

 

Informāciju sagatavoja:

Gita Sauka

Projekta koordinatore

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.