25.11.2021
Meklē aktierus izglītības projekta filmēšanai
Biedrība "Studijteātris Svētuguns" ar panākumiem darbojas kopš 2014. gada. Vairāku gadu laikā esam nodrošinājuši kvalitatīvus izglītības pakalpojumus gan klātienē, gan tiešsaistē, tādēļ mūs novērtē speciālisti visā Latvijā.
 
Pašlaik aktīvi strādājam pie unikāla tiešsaistes kursa "Teātra māksla" resursu filmēšanas, tādēļ meklējam aktierus un aktrises vairāku pamācības video filmēšanai. Filmēšana tiks organizēta vienu vai divas dienas.
 
Dalība šajā nacionālā līmeņa projektā ir lieliska iespēja bez maksas mācīties pie Latvijas labākajiem meistariem un gūt vērtīgu pieredzi, kas noder karjeras veidošanai un savas radošās personības popularizēšanai. Video resursus lietos teātra mākslas speciālisti, tai skaitā, pedagogi, topoši aktieri un režisori visā Latvijā.
 
Lai pieteiktos atlases konkursā, aicinām aizpildīt pieteikuma veidlapu: https://ieej.lv/aktieru-vakance. Reģistrācija ir pieejama kandidātiem no 16 gadu vecuma.
 
Konkurss ir atvērts līdz 30. novembrim. Sazināsimies ar visiem kandidātiem un pārliecinošākos aicināsim uz tiešsaistes intervijām.
 
 

Informāciju sagatavoja:

Indars Kraģis

Mg. izgl. vad.
Komunikācijas, izglītības un mākslas speciālists,
Lektors un autors
 
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.