07.11.2014
Patriotiskā nedēļa bērnudārzā

10.novembrī bērnudārzā tiks atzīmēta Mārtiņdiena - diena, kad beidzas Veļu laiks. Mārtiņos lielākās grupiņas ies ķekatās viena pie otras, kur cienāsies ar dažādiem gardumiem un ies rotaļās. Savukārt mazākajām grupiņām iešana ķekatās un kopīgas rotaļas būs zālē.

 

11.novembrī dosimies pārgājienā uz 1919.gadā Latvija Brīvības cīņās kritušajiem veltīto pieminekli brāļu kapos "Senlatviešu karavīrs", lai noliktu svecītes un pieminētu mūsu varoņus.

 

13.novembrī vecākajam grupiņām bērnudārzā būs viktorīna par "Es dzīvoju Latvijā". Tajā mazajiem gudriniekiem būs iespēja papildināt savas zināšanas par savu valsti, novadu un parādīt, kas pašiem jau ir zināms un iemācīts. Tāpat būs arī praktiskais uzdevums - puzles veidā sagriezts Valkas novads, kas būs pareizi jāsaliek.

 

14.novembrī plkst. 9:30 visi kopā godināsim mīļo Tēvzemi svinīgā pasākumā "Latvijas dzimšanas diena". Visu novembri bērnudārza zālē ir aplūkojama izstāde "Es dzīvoju Latvijā", kas veidota no pašu bērnu darbiņiem. Tā ir ļoti mīļa izstāde, jo katrs savu dzimteni redz citādām acīm, citām krāsām un notikumiem.

 

Lai mums visiem skaists šis svētku mēnesis!

 

Vivita Brolīte, Valkas PII "Pasaciņa" lietvede

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.