11.06.2021
30 stāsti par izaicinājumiem, izaugsmi un mirdzošām acīm

9. jūnijā, tiešsaistē, norisinājās ikgadējie Iespējamās misijas “Ietekmes stāsti”, kuros nodibinājuma programmas dalībnieki atklāj divos gados gūto pieredzi, izaugsmes ceļu, kļūstot par profesionāļiem.

 

Pasākums ik gadu pulcē ne tikai nodibinājuma absolventus, draugus un atbalstītājus, bet arī citus interesentus. Šī gada pasākumu apmeklēja vairāk nekā divi tūkstoši apmeklētāju no visas Latvijas, kas daļēji bija iespējams pateicoties attālinātajam formātam. Lai arī "Ietekmes stāsti" notika attālināti, arī šogad tajos valdīja svētku sajūta.

 

Nodibinājuma "Iespējamā misija" valdes loceklis un mācību programmas vadītājs Jānis Šķesteris savā uzrunā apmeklētājiem izcēla sadarbības un pieredzes apmaiņas nozīmi: "”Ietekmes stāsti” ir diena, kad mēs godinām un izceļam starmešu gaismā skolotājus un viņu darbu. 11.iesaukuma dalībnieki – skolotāji – strādā ar aptuveni 6500 bērniem, pozitīvi ietekmējot viņu izglītību un turpmāko dzīves gājumu. Šīsdienas stāstos būs iespēja sadzirdēt gan lielās, gan mazās uzvaras, iepazīt lielos un mazos izaicinājumus. Un pāri tam visam – dzirdēt personiskus stāstus no skolas vides, iepazīt viņus un viņu izaugsmes ceļu, kļūstot par profesionāļiem.”

 

Dienas turpinājumā klausītājiem bija iespēja dzirdēt iedvesmojošus stāstus no 30 skolotājiem, par paveikto skolā divu gadu garumā. Pasākumā ikviens interesents varēja gūt ieskatu skolotāja profesijas aizkulisēs, kā arī uzklausīt vienkārši cilvēcīgus stāstus par skolotāja darbu. Pasākums “Ietekmes stāsti” tiek rīkots, lai izceltu skolotāju sasniegto un celtu profesijas prestižu.

 

Pasākumā piedalījās arī viens no ilggadējiem “Iespējamās misijas” atbalstītājiem un dibinātājiem - Swedbank Latvija Korporatīvās sociālās atbildības vadītāja Madara Ūlande. M. Ūlande uzrunājot visus klātesošos norādīja: “Mēs Swedbank vienmēr esam lepojušies ar Iespējamās misijas skolotājiem un komandu, un mums ir milzīgs gandarījums redzēt, ka Iespējamās misijas absolventi ir tie, kas kļūst par pārmaiņu līderiem ne vien izglītības, bet arī citās Latvijai būtiskās jomās. Iespējamās misijas un tās absolventu paveiktais atkal un atkal atgādina nenovērtēt par zemu viena cilvēka spēju mainīt pasauli sev apkārt – viens skolotājs var mainīt visu dzīvi kādam bērnam, var izmainīt skolas vidi un radīt labas pārmaiņas vietējā kopienā, un var aizsākt pārmaiņas, kas atstās ietekmi uz visu sabiedrību vēl daudzus gadus pēc tam. Tā kvalitātes latiņa, kuru sev un citiem ir uzlikusi “Iespējamā misija”, arī citus, tai skaitā mūs Swedbank, iedvesmo tiekties uz jaunām virsotnēm”.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Una Pujāte

Nodibinājums “Iespējamā misija”

Projekta “Mācītspēks”

Piesaistes un komuniācijas projektu vadītāja

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.