09.06.2022
Aicina izvirzīt pretendentus 2022. gada Jāņa Cimzes balvai

Valkas novada pašvaldība aicina pieteikt pretendentu Jāņa Cimzes balvai Valkas novadā.  Jāņa Cimzes balvu ik gadu piešķir par ievērojamu un ilggadēju ieguldījumu talantīgo skolēnu apzināšanā un izglītošanā, kā arī skolēnu zinātniskās pētniecības darba vadīšanā un/vai organizēšanā. Balvu var pasniegt arī par īpašu pedagoģisko darbību citās izglītības jomās.

 

2021. gada balvu saņēma Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sociālo zinību, vēstures, politikas un tiesību skolotāja Vineta Skutāne. Līdz 2022. gadam balvu ir saņēmušas 8 pedagoģes. Jāņa Cimzes balvu vienai un tai pašai personai atkārtoti nepiešķir.

 

Līdz 20. jūnijam izglītības iestādes vai personas var izvirzīt pretendentu 2022. gada Jāņa Cimzes balvai. Pieteikumā jānorāda informācija par pretendenta ieguldījumu, konkrētus skolēnu sasniegumus vai publikāciju sarakstu vai organizatorisko aktivitāšu sarakstu atbilstoši Valkas novada domes pieņemtajam Jāņa Cimzes balvas nolikumam. Pieteikumu rakstiskā veidā iesniegt Beverīnas ielā 3, Valkā. Balvu plānots pasniegt 24.augustā J. Cimzes Valkas rudens lasījumu pasākumā.

 

Jāņa Cimzes balvas NOLIKUMS

 

Informāciju sagatavoja:

Ramona Lapiņa,

Izglītības speciāliste

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.