15.06.2021
Valkas novada Bērnu – jaunatnes sporta skola atklāj dienas nometni “Mans eS sportā”.

 

Šodien Valkas novada Bērnu – jaunatnes sporta skolā, tika atklāta dienas nometne “Mans eS sportā”. Dienas nometnes mērķis ir iesaistīt bērnus kopīgās sportiskās aktivitātēs, tādējādi veicinot pozitīvu attieksmi pret aktīvo dzīvesveidu, kā arī iepazīstināt bērnus ar visiem sporta skolā pieejamajiem sporta veidiem.

 

Nometne norisināsies piecas dienas no 15. līdz 19. jūnijam. Katrā dienā akcents plānots uz kādu konkrētu sporta veidu, neizpaliks arī izklaides elementi. Dienas nometne notiks no plkst. 9:00 līdz 16:00, tās laikā dalībniekiem tiks nodrošināta ēdināšana 3 reizes dienā (brokastis, pusdienas, launags).

 

Nometnē piedalās 40 sākumskolas vecumposma bērni, kur iepriekš ir uzrādījuši negatīvu Covid-19 siekalu testu.  Nometne notiek sporta skolas treneru uzraudzībā, kuriem ir piesaistīti palīgi, saturisko un sadzīvisko jautājumu organizēšanas procesā. Lai nometne veiksmīgi norisinātos ir piesaistītas vecākās sporta grupas audzēknes, kuras veic brīvprātīgo darbu.

 

 Nometnes programmas ietvaros iecerēts brauciens ar velosipēdiem uz Ērģemi, izbrauciens ar drezīnu, petanka un lāzertaga iepazīšana, “Gaisa takas kokos” apmeklējums Valmierā un citas sportiskas aktivitātes, spēles, stafetes.

 

Dienas nometne “Mans eS sportā” tiek organizēta ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem, projekta “Ģimenēm draudzīga vide Valkas novadā – mūsu kopīgais mērķis!” ietvaros, sadarbībā ar biedrību “Atbalsts Valkai” un Valkas novada Bērnu – jaunatnes sporta skolu.

 

Informāciju sagatavoja:

Baiba Smane

Valkas novada Bērnu – jaunatnes sporta skolas

direktores vietniece

 

Dienas nometne “Mans eS sportā” #SIF_vietagimenei
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.