11.02.2016
Rīko semināru „Bēgļi Eiropā: savstarpēja izpratne un integrācijas iespējas atšķirīgu kultūru un tradīciju kontekstā” (ATCELTS!)

Semināra tēma: „Bēgļi Eiropā: savstarpēja izpratne un integrācijas iespējas atšķirīgu kultūru un tradīciju kontekstā”.  

 

27.februārī plkst.11:30 Valkā, Beverīnas ielā 3, otrā stāva zālē, visiem interesentiem būs iespēja piedalīties seminārā „Bēgļi Eiropā: savstarpēja izpratne un integrācijas iespējas atšķirīgu kultūru un tradīciju kontekstā”. Semināru vadīs Latvijas Universitātes vecākā arābistikas eksperte, arābu valodas pasniedzēja Ingrīda Kleinhofa.

 

 Ingrīda Kleinhofa Tuvajos Austrumos nodzīvojusi 18 gadus, tur arī studējusi, strādājusi un veikusi pētījumus. Dzīvē iepazinusies ar dažādu ticību un tautību pārstāvjiem: musulmaņiem un kristiešiem, libāniešiem, sīriešiem, irākiešiem un palestīniešiem. Tikusies ar mājsaimniecēm, žurnālistiem, saldumu pārdevējiem, zinātniekiem, sporta treneriem.Kā Tuvo Austrumu iedzīvotāji redz Eiropu un eiropiešus? Kāds ir mūsu priekšstats par viņu kultūru , valodu, mentalitāti un sadzīvi? Kā vienveidīgā, mums svešā cilvēku masā saskatīt atsevišķu cilvēku un viņa stāstu? 

 

Esat laipni gaidīti!

 

Dalības maksa € 3.00

 

Pieteikties pa tālruni 64781193 vai 29393315  

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.