07.07.2021
Simtgades stipendijas jau ceturto gadu saņems absolventi visā Latvijā

Vērienīgais Simtgades stipendiju projekts Latvijas vidusskolu absolventiem tika atklāts, sagaidot Latvijas simtgadi. Ik gadu stipendijas saņem Latvijas vidējās izglītības iestāžu spilgtākie absolventi, kas sevi pierādījuši ne vien mācību sasniegumos, bet arī ar aktīvu sabiedrisko darbu, iesaistīšanos mākslinieciskajā pašdarbībā un sporta aktivitātēs, kā arī ar ieguldījumu izglītības iestādes attīstībā.

 

Arī šogad katrai Latvijas vidējās izglītības iestādei bija iespēja izvirzīt vienu šā mācību gada absolventu Latvijas Simtgades stipendijas saņemšanai. Vienreizēju stipendiju 500 eiro apmērā šogad saņems 342 skolu absolventi visā Latvijā.

 

Ar Simtgades stipendijas starpniecību jau ceturto gadu iepazīstam jauniešus, kuri ar savām zināšanām un prasmēm, mērķtiecību un radošumu neatlaidīgi turpina ceļu uz saviem izglītības un karjeras mērķiem. Neraugoties uz aizvadītā gada izaicinājumiem mācību procesā un ārpusstundu aktivitātēs, ieguldītais darbs un spējas pielāgoties un rast risinājumus allaž vainagojas ar panākumiem.

 

Pilnu rakstu skatīt Finanšu ministrijas mājaslapā: https://www.fm.gov.lv/lv/jaunums/simtgades-stipendijas-jau-ceturto-gadu-sanems-absolventi-visa-latvija.

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.