24.10.2014
Tuvojas skolēnu populārās ātrslidošanas sacensības - “Ledus gladiatori”

Gada nogalē Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisināsies jau ceturtā “Ledus gladiatori” sezona. Projekta ietvaros vairāk kā 30 skolas no visas Vidzemes ziemas periodā piedalās slidošanas treniņos uz ledus, bet sezonas noslēgumā piecās vecuma grupās noskaidro uzvarētājus ātrslidošanas sacensībās. Pieteikšanās skolām sāksies jau novembrī.

 

Trīs sezonu laikā ātrslidošanas stafetes sacensības “Ledus gladiatori” ir kļuvušas par populārāko skolēnu sporta pasākumu Vidzemē. Projekta ietvaros skolēni ne tikai brauc piedalīties sacensībās, bet arī pieredzējušu instruktoru pavadībā treniņos apgūst slidošanas iemaņas. Projekts veicina skolēnu saliedēšanos klases kolektīvā un dod pozitīvas emocijas, kuras rodas pavadot laiku sportiskās aktivitātēs uz Vidzemes Olimpiskā centra ledus.

 

Šosezon formāts paliks nemainīgs. Skolu komandas aicinātas pieteikties 4.-8. klašu divīzijās. Katrai komandai būs trīs oficiālie treniņi un dalība priekšsacīkstēs, bet katras divīzijas labākās komandas startēs arī finālsacensībās. “Ledus gladiatoru” komanda sastāv no 10 skolēniem, no kuriem vismaz četras ir meitenes. Skolas no vienas klašu grupas var komplektēt vairākas komandas, bet, ja audzēkņu skaits klasē ir nepietiekošs, var veidot arī apvienoto komandu kopā ar citām paralēlklasēm, vai dalībniekus piesaistīt no jaunākām klasēm.

 

Kā jau minēts, “Ledus gladiatoros” startē skolas no visas Vidzemes. 2013./2014. gada sezonā pavisam piedalījās aptuveni 1000 skolēni no vairāk kā 30 skolām, kuras izveidoja 74 komandas. Līdz šim ir piedalījušās Valmieras, Cēsu, Smiltenes, Rūjienas, Valkas, Limbažu, Burtnieku, Matīšu, Kocēnu, Raunas, Kauguru, Strenču, Rubenes, Stalbes, Mazsalacas, Trikātas, Naukšēnu un citas Vidzemes izglītības iestādes. Labi rezultāti sacensībās vienmēr ir bijuši Valmieras sākumskolas komandām. Tomēr pie godalgotām vietām pērn tikušas arī citu novadu skolas: Limbažu sākumskola, Strenču novada ģimnāzija, Raunas vidusskola, Limbažu novada ģimnāzija, Valkas ģimnāzija un Matīšu pamatskola. Skatīt 2013./2014. gada REZULTĀTUS!

 

Pieteikšanās “Ledus gladiatoriem” tiks izsludināta 3. novembrī un ilgs līdz pat 24. novembrim. Pirmie oficiālie treniņi plānoti jau šī gada decembrī, bet fināli norisināsies februāra beigās. Papildus informāciju par “Ledus gladiatoriem” var iegūt zvanot pa telefonu +371 29878192 (Jolanta) vai rakstot uz e-pastu info[uz]vocsports[punkts]lv

Valkas ģimnāzija piedalās Ledus gladiatoru cīņās
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.