08.11.2016
Valcēnieši piedalās projektā "Sporto visa klase"

Trešdien, 2.novembrī “Vidzemes Olimpiskajā centrā” Valmierā tika dots starts Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā projekta “Sporto visa klase” jaunajai, trešajai sezonai.

 

Projekta trešajā sezonā iesaistās jaunas 82 klases no 73 izglītības iestādēm visā Latvijā. Līdz ar to piecas reizes nedēļā jeb katru mācību dienu sportos jau vairāk kā 3000 skolēnu no 130 klasēm.

 

Atklāšanas pasākumā piedalījās visi 3.klašu grupu dalībnieki jeb tie, kuri projektā iesaistās pirmo gadu, kā arī 4.klašu grupu finālsacensību dalībnieki un sešas 5.klases, kuras projektā piedalās jau trešo gadu.

 

Atklāšanas ceremonijā katra klase saņēma projekta “Sporto visa klase” karogu, kas simbolizē viņu piederību projektam, savukārt Valmieras pilsētas radošie jaunieši bija sagatavojuši interesantus un aizraujošus priekšnesumus, kas priecēja atklāšanas pasākuma dalībniekus.

 

Arī Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas 3.a un 3.b klase devās uz projekta “Sporto visa klase” atklāšanas pasākumu. Skolēni un audzinātājas saka paldies Valkas novada pašvaldībai, skolas administrācijai par atbalstu šajā  projektā. Abas klases uz pasākumu devās skaistos sporta tērpos ,ko varējām iegādāties par atsaucīgu sponsoru un vecāku naudu. Liels paldies viņiem!

 

3.a un 3.b klases audzinātājas

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.