09.03.2016
Valkā atklāj bērnu radošo zīmējumu izstādi “Latvijai BŪT zaļai!”

Lielās Talkas pašvaldību konkursa “Latvijai BŪT zaļai!” ietvaros 8. martā Valkas novada Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā atklāja SIA ZAAO konkursa “ZAAO pastkarte” darbu izstādi. Tajā apskatāmi dažādu vecumu bērnu radošie zīmējumi, kuros attēlota daba un tās aizsardzības veidi dažādos gadalaikos.

 

Konkursa uzvarētājs pirmskolas izglītības iestāžu grupā ir Valkas novada Ērģemes pamatskolas audzēknis Ernests Kārlis Nonbergs. Izstādē aplūkojami arī skolēnu darbi no Valkas, Ērģemes un Kārķu pamatskolām.

 

Pasākumā piedalījās ZAAO Vides izglītības projektu vadītāja Arita Smalkā-Boriseviča, Valkas pamatskolas EKO padomes koordinatore Anda Kušķe un padomes dalībnieki, kā arī Valkas pamatskolas Skolēnu pašpārvalde.

 

Atklāšanas noslēgumā aktīvu priekšnesumu klātesošajiem sniedza Valkas pamatskolas audzēkņi.

 

Lielās talkas ideja ir balstīta uz brīvprātīgu līdzdalību vides sakopšanā, radot saliedētību, pozitīvismu un labi padarīta darba sajūtu.

 

Projekta mērķis ir līdz 2018.gadam, Latvijas 100.dzimšanas dienai, padarīt mūsu valsti par tīrāko un sakoptāko vietu pasaules kartē - dot iespēju dabai atveseļoties, attīrot to no atkritumiem, kā arī mudināt iedzīvotājus pašiem labiekārtot un rūpēties par vidi sev apkārt.

 

Informāciju sagatavoja Zane Brūvere, Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto - Zane Brūvere

 

 

Valkā atklāj bērnu radošo zīmējumu izstādi “Latvijai BŪT zaļai!” (Z.Brūvere)
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.