15.12.2020
Vebinārs izglītības darbiniekiem par datu drošību

Otrdien, 15. decembrī pulksten 11.00, notiks pieaugušo izglītības platformas EPALE rīkotais tiešsaistes seminārs “Personas datu aizsardzības prasības izglītības pasākumu organizēšanā”.

 

Kādas ziņas par personu jāievāc mācību procesā un kā tās jāapstrādā? Kā jāfiksē personas dalība pasākumos un kādi notiekumi jāievēro, apkopojot audio un video fiksācijas vai parakstu lapas? Kas jāņem vērā, uzglabājot personas datus mākoņplatformās? Vebinārs atbildēs uz šiem un citiem jautājumiem, ar ko regulāri saskaras izglītības pasākumu organizētāji.

 

Semināru vadīs Mg.Iur Māris Ruķers – viens no vadošajiem fizisko personu datu drošības ekspertiem Latvijā ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi. Pasākuma laikā lektoram varēs uzdot rakstiskus jautājumus.

 

Vebinārs “Personas datu aizsardzības prasības izglītības pasākumu organizēšanā” ir bez maksas un brīvi pieejams ikvienam, tas tiks straumēts EPALE-Latvija Youtube kanālā un Facebook lapā.

 

Pieaugušo izglītības elektroniskā platforma EPALE Latvijā tiek attīstīta Izglītības un zinātnes ministrijas Erasmus+ projekta “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” ietvaros.

 

Video iespējams noskatīties: ŠEIT

 

Informāciju sagatavoja:

IZM Erasmus+ projekta "EPALE Nacionālais atbalsta dienests”

komunikācijas nodaļa

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.