02.03.2017
FK "Valka" iekļūst čempionāta "PLAY OFF"

FK "Valka " florbolisti izcīnijuši tiesības 24.Latvijas čempionātā florbolā vīriešiem 2.līgā  turpināt cīņu par medaļām.

Trīs kārtas līdz regulārā čempionāta beigām valcēnieši Vidzemes/Latgales zonā tabulā ieņēma 5.vietu un lai iekļūtu 1/4 finālā atlikušajās spēlēs derēja tikai uzvara pie nosacījuma, ja kāda no augstākstāvošām komandām , kādu no savām spēlēm zaudēs.

17.02 Valkā viesojās Rēzeknes BJSS komanda. Valkas florbolisti spēli iesāka pārliecinoši un rezultāts pēc 2.perioda bija 8:4 par labu FK"Valka". 3.periodu apņēmīgāk uzsāka Rēzeknes florbolisti un 8 minūtes līdz perioda beigām uz tablo bija jau neizšķirts rezultāts 8:8. Divas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām komandas līderis Linards Ščegoļevs tomēr gūst uzvaras vārtus – 9:8. Komandā par labāko spēlētāju tika atzīts Klāvs Visockis.

24.02 mājas spēli valcēnieši aizvadīja pret FK "Sala" florbolistiem. Spēles sākums izvērtās diezgan nervozs un pirmajā periodā nevienai no komandām gūt vārtus neizdevās. Sākot ar otro periodu iniciatīvu savās rokās sāka pārņemt FK "Valka" novedot šo spēli lidz pozitīvam iznākumam. Rezultāts 10:2 Valkas florbolistu labā. Labaikai no komandas šajā spēlē vārtusargs Jurģis Gartmanis.

25.02 FK "Valka" viesojās Kocēnu sporta namā, kur pretīm stājās gados jaunā Kocēnu sporta kluba komanda "Rubene 2" Šo spēli valcēnieši uzvarēja ar rezultātu 16:4. Labākais komandā - Linards Ščegoļevs.

Piektdien , 03.03., Valkā risināsies 1. ceturtdaļfināla spēle, kur FK "Valka" florbolistiem pretīm stāsies komanda no Inčukalna SK "Coyote". Ceturtdaļfinālā cīņas notiek līdz kādas komandas 2 uzvarām. Spēles sākums plkst. 20.00