29.10.2019
23.novembrī Valkā - izrāde bērniem "Nemo un draugi no Madagaskaras"

23.novembrī plkst.15.00 Valkas pilsētas kultūras namā norisināsies izrāde bērniem „Nemo un draugi no Madagaskaras’’.

 

Pasākuma rīkotāji – SIA "Nordshow" aicina visus piedalīties krāsainā, jautrā un neiedomājami atraktīvā šovā „Nemo un draugi no Madagaskaras”, kas  pirmo reizi viesosies Latvijā. Iepriekš izrāde rādīta Igaunijā, Turcijā, Zviedrijā, Ēģiptē, Kiprā un Apvienotajos Arābu Emirātos.

 

"Nepalaidiet garām iespēju satikt savus iemīļotos varoņus dzīvē. Jūs pārsteigs pasakaini tēli no Āfrikas džungļiem un Zemūdens pasaules, kā arī bērniem būs neparasta iespēja novērot un iesaistīties Super ārsta glābšanas operācijā.

 

Jautra mūzika, burbuļi, lielas piepūšamās bumbas, lieliski un krāsaini kostīmi neatstās vienaldzīgu nevienu skatītāju. Visa pasākuma laikā smaidu un labu garastāvokli dāvinās liels, piepūšams, trīsmetrīgs lācis. Daudz pozitīvu emociju sniegs Nemo un viņa Zemūdens pasaules draugi, Karalis Lauva un viņa draugi no Madagaskaras ,haizivs, bruņurupucis,un Super Ārsts,kurš visas izrādes garumā rūpēsies par savu draugu drošību.

 

Stāsts par Nemo un viņa draugiem no Āfrikas ir maziņiem, vidējiem un prātīgiem lieliem skatītājiem pirmsskolas un skolas sākuma vecumā", stāsta un aicina pasākuma rīkotāji.

 

Izrāde ir ieskaņota latviešu valodā.

 

Izrādes ilgums – 1 stunda un 20 minūtes.

 

Biļešu cenas: EUR 4.50; 5.00; 6.00 un 6.50. Biļetes - Valkas pilsētas kultūras namā, Biļešu paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv.

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas pilsētas kultūras nama

Direktora vietniece

Līga Pandalone

 


 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.