25.11.2019
Bērni aicināti uz teatralizētu koncertprogrammu “Īstais Ceļš Brīnumā"

26. decembrī plkst. 13.00 Valkas pilsētas kultūras namā - teatralizēta koncertprogramma “Īstais Ceļš Brīnumā”.

 

Otrajos Ziemassvētkos - 26.decembrī, plkst.13.00 Valkas pilsētas kultūras namā bērni aicināti uz teatralizētu koncertprogrammu “Īstais Ceļš Brīnumā".

 

Vai Tu zini kas īsti notiek rūķu darbnīcā? Un kā Tev šķiet, vai rūķiem vienmēr viss iet gludi un negadās nekādas ķibeles? Rūķu darbnīcā starp čaklajiem rūķiem ir arī slinkais rūķis Bubulis, kurš vienmēr kaut ko aizmirst un viņam vislabāk patīk slinkot un nedarīt neko. Šajos Ziemassvētkos Ziemassvētku Vecītis ir uzticējis rūķim Bubulim iesaiņot dāvanas tikai vienam mazam, mīļam draugam, bet - ak vai…… rūķis Bubulis pat ar šo uzdevumu nav ticis galā… un dāvaniņas ir palikušas rūķu darbnīcā, bet Ziemassvētku Vecītis jau ir devies ceļā… Ko nu? Vai tiešām kāds šogad paliks bez dāvanām? Protams, nē, jo Lapsiņa un Zaķis meklēs ceļu pie Ziemassvētku Vecīša.

 

Nu, ko dosimies ceļā! Vērsim vaļā īpašo karti, jo mums ir jāatrod īstais ceļš, lai nokļūtu pie Ziemassvētku Vecīša, jautrās dziesmās dosimies gan pāri Leduspuķu pļavai, gan šķērsosim Spoguļupi, līdz visbeidzot nonāksim Brīnumu mežā… Kas būs ĪSTAIS CEĻŠ BRĪNUMĀ? Atnāc uz pasākumu, un Tu to uzzināsi!

 

Uz tikšanos!

 

Ieeja uz pasākumu - brīva.

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas pilsētas kultūras nama

Direktora vietniece

Līga Pandalone

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.