28.05.2014
Izsludina pieteikšanos vasaras nometnei

Vai tevi interesē politika? Vai vēlies uzzināt, kā vari būt aktīvs jaunietis un iesaistīties savas pašvaldības norisēs? Vai vēlies pārbaudīt savas angļu valodas zināšanas un pavadīt trīs dienas bezmaksas nometnē kopā ar igauņiem Valgas apkaimē, iegūstot jaunus draugus? Vai esi 13-25 gadus vecs? Ja jā, tad aicinam tevi pieteikties projekta ''Dodiet grožus jaunatnei!'' Vasaras Akadēmijā!

 

Nometne norisināsies Nakatu Tūrisma fermā Valgas apriņķī no 27.-29.jūnijam. To organizē Valgas pilsētas valde un jaunieši kopā ar Valkas Jauniešu domi, projekta partneri ir vēl 6 Valgas apriņķa pašvaldību jaunieši. Tā ir daļa no programmas 'Jaunatne Darbībā' projekta ''Dodiet grožus jaunatnei!'', kura mērķis ir mudināt jauniešus iesaistīties pašvaldības norisēs un būt aktīviem! Dalība nometnē ir bez maksas, kā arī transports uz un no norises vietas tiek nodrošināts.

 

Lai pieteiktos šai nometnei, jāsagatavo īsa motivācijas vēstule (5-8 teikumi), kādēļ vēlies piedalīties šajā nometnē un kopā ar savu vārdu, uzvārdu, vecumu un kontaktinformāciju jānosūta uz valkasjauniesi[uz]inbox[punkts]lv. Dalībai nometnē tiks izvēlēti 10 jaunieši.

 

Nometnes programmā būs iekļautas gan nopietnas aktivitātes, kas saistītas ar projekta tēmu un mērķi, gan kopēji vakari izklaidi, gan citas jautras aktivitātes. Projekta aktualitātēm var sekot līdzi projekta 'Facebook' lapā: http://tiny.cc/give_the_reins , Valkas Jauniešu domes mājaslapā: http://valkasjauniesi.co.nr vai Valkas Jauniešu domes 'twitter' kontā https://twitter.com/JaunieshuDome

 

Vilmārs Vesingi, Valkas novada domes Jaunatnes brīvā laika organizators

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.