30.04.2015
Jaunieši tiek aicināti uzlabot savas pozīcijas darba tirgū un piedalīties pasākumā (Y)Our Future in Latvia 2015

JCI Latvia aicina jauniešus piedalīties (Y)Our Future in Latvia 2015 un uzzināt visu, lai kļūtu par darba devējam interesantu kandidātu un iepazītos ar potenciālajiem darba devējiem. Projekts norisināsies 14. maijā no 10:30 līdz 15:30, RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O 6.

Latvijā jauniešu bezdarbs ir 2x lielāks nekā vispārējais bezdarba līmenis, kas ir 9,1%. Tātad Latvijā jauniešu bezdarbs ir aptuveni 20%. Šobrīd valstī nemācās un nestrādā 50 000 jauniešu vecumā no 15 līdz 29 gadiem. Darba devēji ir novērojuši, ka jauniešiem trūkst prasmes pasniegt sevi, tādējādi nespējot izraisīt nopietnu interesi. Tādēļ organizācijas nodaļa JCI MB Riga rīko projektu, kura laikā jauniešiem tiks sniegti instrumenti un zināšanas, kādā veidā kļūt par interesantu kandidātu, un sastapt savus savus potenciālos darba devējus.

14. maijā apmeklējot pasākumu būs iespējams saņemt godīgu atsauksmi par savu CV un uzzināt kādas kļūdas tiek pieļautas darba pārrunu laikā. Jauniešiem vērtējumu sniegs cilvēkresursu vadības speciālisti no tādiem uzņēmumiem kā Statoil Fuel & Retail, Tele 2 Shared Service Center, Cabot Corporation, Ernst & Young Latvia, Evolution Gaming un daudziem citiem.

“Šis projekts tiek īstenots jau otro reizi. Pāgājušajā gadā uz pasākumu pieteicās 100 cilvēki, aptuveni puse to apmeklēja. Pēc projekta vismaz 5 jaunieši darbu spēja atrast mēneša laikā,” stāsta Marija Gendriksone, pirmā projekta īstenotāja Latvijā.

Jaunieši, kas vēlas iegūt pirmo darba pieredzi vai iegūt labāku darbu, uzzināt cik ievērojams kandidāts viņš ir un satikt savu potenciālo darba devēju, tiek aicināti reģistrēties pasākumam šeit: http://www.our-future.eu/riga2015/registracija/.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Vietu skaits ir ierobežots.

Informācija par projektu pieejama šeit: http://www.jci.lv/lat/projekti/

Informācijai par projektu un reģistrēšanos:

Inga Alondere

Projekta „(Y)Our Future in Latvia 2015” vadītāja

yourfuturelatvia[uz]gmail[punkts]com

Par JCI Latvia

JCI (Junior Chamber International) ir starptautiska bezpeļņas organizācija, kas darbojas vairāk nekā 100 valstīs, apvienojot vairāk nekā 200 000 aktīvu biedru vecumā no 18 līdz 40 gadiem. JCI Latvia ir šīs biedrības pārstāvniecība Latvijā. Organizācijas misija ir nodrošināt attīstības iespējas, kas iedvesmo jaunus cilvēkus radīt pozitīvas pārmaiņas. Pašreiz JCI Latvia apvienojušās sešas nodaļas, no kurām trīs atrodas Rīgā un pa vienai Jelgavā, Liepājā un Daugavpilī. JCI MB Riga ir JCI Latvia lielākā nodaļa, ar vairāk nekā 40 aktīviem biedriem.

Informāciju sagatavoja:

Elva Vaivare

JCI Latvia mārketinga vice-prezidente 2015

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.