16.06.2014
Jauniešu birojā norisinās galda spēļu turnīri

Vasarā jauniešu birojā nepavisam nevalda klusums. Aktīvi norisinās dažādi turnīri. Jaunieši vecumā no 13-25 gadiem ir aicināti sacensties un pārbaudīt savas prasmes galda tenisā, ‘Duraka’ kāršu spēlē, kā arī novusā. Trīs turnīri, katrs ar pieciem posmiem norisināsies jūnijā un jūlijā. Reģistrēšanās katram posmam sākas stundu pirms tā sākuma. Visi posmi sākas 16:00! Jauniešu birojs aicina dalībniekus uz spēlēm Semināra ielā 27, Valkā.

 

Pirmie posmi jau ir norisinājušies, un pēc tiem rezultāti ir sekojoši. Durakā: 1.vieta – Nadīne Lūsa 2.vieta – Monta Lūsīte 3.vieta – Daina Kārkliņa Novusā: 1.vieta – Emīls Dubļāns 2.vieta – Vladislavs Ņikiforovs 3.vieta – Daina Kārkliņa Galda tenisā: 1.vieta – Kristaps Polakens 2.vieta – Emīls Dubļāns 3.vieta – Jurģis Gartmanis.

 

Visiem rezultātiem līdzi var sekot interneta vietnē – http://tiny.cc/turniiri. Katra posma, kā arī kopvērtējuma uzvarētāji saņem diplomu un balvas, kuras sarūpēt palīdz biedrība ”Gadsimtu Griežos” un Valkas Tūrisma informācijas birojs.

 

Atlikušie turnīri norisināsies – Durakā: 17.jūnijā, 1.,8.,15.jūlijā (otrdienās); Galda Tenisā 19.jūnijā, 3.,10.,17. jūlijā (ceturtdienās); Novusā: 18.jūnijā, 2.,9.,16.jūlijā (trešdienās). Citām Valkas Jauniešu domes un Valkas Jauniešu biroja aktivitātēm var sekot līdzi http://valkasjauniesi.co.nr vai https://twitter.com/JaunieshuDome

 

Vilmārs Vesingi, Valkas novada domes Jaunatnes brīvā laika organizators

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.