07.10.2015
Jaunos mūzikas izpildītājus aicina satricināt Ikšķiles gaisu!

Šī gada 31. oktobrī plkst. 17:00 Ikšķiles tautas namā norisināsies pirmais jauno mūzikas izpildītāju konkurss “Gaisa Trīce”. Tā būs iespēja jaunajiem izpildītājiem – jauniešiem, kas spēlē grupā vai individuāli, pierādīt savus spēkus mūzikā, žūrijas un publikas priekšā atskaņojot pašu, kā arī citu radītas dziesmas.

Ikšķilē gaisu ir tricinājuši daudzi, kas trekniem burtiem uz Latvijas mūzikas skatuves jau ierakstījuši savu vārdu – Pērkons, Linga, Tumsa, The Sound Poets, Astro ‘N Out, Jumprava un daudzi citi. Taču nu ir pienākusi jauno kārta. Gribam ļaut vaļu jaunajiem mūziķiem parādīt, kas “lācim vēderā”. Piesakieties pirmajā jauno mūzikas izpildītāju konkursā “Gaisa Trīce” un pieņemiet izaicinājumu iekustināt Ikšķiles gaisu!

Iespēja piedalīties konkursā ir ikvienam interesantam – jaunietim vecumā no 14 līdz 27 gadiem, kas aizraujas ar mūzikas instrumentu spēli, dziedāšanu, dziesmu radīšanu. Pieteikšanās konkursam ir pavisam vienkārša, līdz 18. oktobrim ir nepieciešams aizpildīt anketu, kas atrodama www.ikskile.lv/jauniesu-sadala.

 Pasākumā draudzīgā gaisotnē, būs iespēja sacensties par galveno balvu- dzīvās sesijas klipa izveidi profesionālā skaņu studijā, kā arī, iespēju iegūt pirmā “Jaunā Ikšķiles Gaisa Tricinātāja” titulu.

 Jaunos izpildītājus no malas novēros un saviem ieteikumiem apbērs kompetenta, savu rokrakstu Latvijas mūzikas lappusēs atstājusi, žūrija. Tostarp, Rolands Ūdris (jeb Ūdrītis, The Hobos līderis), Juris Lisenko (viens no Cosmos harmoniju stūrakmeņiem).

 Pasākuma organizatori aicina ikvienu, kura krājumā ir vismaz viena pašu radīta dziesma un citu dziesmas spēj izpildīt ar savu īpašu rokrakstu, nekavēties ne mirkli – pašam vai ar domubiedriem aizpildīt pieteikumu un 31. oktobrī doties uz Ikšķili – vietu, kur gaiss pavisam noteikti nebūs rāms!

 Par Gaisa Trīci

Lai iegūtu aktuālāko informāciju vai atrisinātu neskaidrības, seko/raksti IK Jauniešiem sociālajos tīklos Twitter (@IKJauniesi) un Facebook (IK Jaunieši), kā arī uz e-pastu ik[punkts]jauniesudome[uz]gmail[punkts]com

 Projekts tiek īstenots ar Ikšķiles novada pašvaldības līdzfinansējumu.

 Sagatavoja:

Rihards Priede, “Gaisa Trīce” koordinators

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.