01.04.2016
Rīko muzikālu vakaru

16. aprīlī Valkas Mākslas skolā norisināsies pasākumu sērijas Psykick Dancehall un 309. kabineta rīkotais muzikālais vakars, kurā uzstāsies projekts MAG un DJ Christian Pallin (Zviedrija), kā arī pašmāju duets Les Attitudes Spectrales un DJ Rune.

 

MAG (Gēteborga, Surplus recordings) jeb Magdelena Āgrena (Magdalena Ågren) izmanto ‘dzīvās’ semplēšanas tehniku, uzstāšanās laikā ierakstot frāzes no trombona, megafona, balss un ģitāras. Mūzika tiek burtiski radīta no dažādām skaņu lauskām, kas no pavisam vienkāršiem elementiem pārtop milzīgā lo-fi orķestrī, kura skanējums brīžiem var būt atturīgs un suģestējošs, bet brīžiem - haotisks un mežonīgs.

 

https://vimeo.com/145884550

 

Les Attitudes Spectrales sastāvā darbojas latviete Rūta Rozenfelde (bungas/balss) un francūzis Džuliens Starks (Julien Stark) (ģitāra/balss). Par viņiem atrodamā informācija ir diezgan skopa, taču to pilnībā atsver viņu enerģijas pārpilnā un skaļā mūzika, ko viņi paši raksturo kā  compost rock, ghost punk, psychedelic country un fuzz blues.

 

https://vimeo.com/138399744

 

Pirms MAG uzstāšanās vakaru iesildīs Kristians Pallins (Christian Pallin), ierakstos spēlējot dažādu mūziku no Kambodžas, Indonēzijas, Etiopijas, Pakistānas, Turcijas un Japānas. Savukārt vakaru noslēgs DJ Rune (Ieva Rune) ar indie, new wave, post punk diskotēku.

 

Sākums: 21:00

Ieeja: 2,5 Eur

Pasākums notiek Valkas Mākslas skolas telpās, Beverīnas ielā 5.

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.