27.09.2017
Skolēnus visā Latvijā aicina piedalīties konkursā “Vidzemes ainavu dārgumus meklējot”

Latvijas simtgades aktivitātes “Latvijas ainavu dārgumi vakar, šodien, rīt" ietvaros  Vidzemes plānošanas reģions sadarbībā ar Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parku Valmierā, Cēsu pils kompleksu, Naukšēnu muižu un Āraišu arheoloģisko parku izsludina konkursu “Vidzemes ainavu dārgumus meklējot”, aicinot tajā piedalīties klašu kolektīvus un audzinātājus no visas Latvijas.  Skolēni aicināti vietnē www.ainavudargumi.lv nobalsot par 10 skaistākajiem Vidzemes ainavu dārgumiem, iemūžinot balsošanas mirkli fotogrāfijā un to nosūtot konkursa organizatoriem līdz 15.oktobrim uz e-pasta adresi ainavudargumi[uz]vidzeme[punkts]lv

 

Visi konkursa dalībnieki, kas būs izpildījuši konkursa noteikumus, piedalīsies izlozē, kurā būs iespējams laimēt četras dažādas ekskursijas Vidzemē – izzinošu  pastaigu Cēsu pils kompleksā, Āraišu arheoloģiskā parka apmeklējums ar spēli “Izlaušanās cauri gadsimtiem” un Naukšēnu muižas apmeklējums un brauciens ar plostu pa Rūjas upi. Īpašo specbalvu adrenalīna meklētājiem – pastaigu pa Taku kokos Sajūtu parkā Valmierā - dāvināsim klasei, kura būs iesūtījusi atraktīvāko balsošanas brīža fotogrāfiju. Visas četras balvu groza ekskursijas ir tikai daži no lieliskajiem Vidzemes galamērķiem, kurus būtu vērts apmeklēt zelta rudenī vai spirgtā pavasarī. Plašāk ar balvu grozā esošajiem galamērķiem var iepazīties šeit.

 

Ekskursiju uzvarētājus 18.oktobrī paziņosim Vidzemes plānošanas reģiona mājaslapā www.vidzeme.lv un Facebook kontā www.facebook.com/VidzemesPlanosanasRegions, kā arī sazināsimies ar laimīgajiem balvu saņēmējiem personīgi. Uzvarētājklases savus laimestus varēs izmantot līdz pat 2018. gada 31.maijam. (Transporta pakalpojumus nokļūšanai uz objektiem konkursa organizatori nenodrošina).

 

Konkursa organizatori vēlas mudināt bērnus un jauniešus izzināt kultūrvēsturiskā mantojuma bagātības Latvijā, stiprināt savu piederību latviešu tautai un vienlaikus saredzēt savu lomu mūsu bagātību saglabāšanā nākamajām paaudzēm.

 

Atgādinām, ka vietnē www.ainavudargumi.lv ikviens aicināts nobalsot arī par citiem Latvijas reģionu ainavu dārgumiem un , iespējams, vienlaikus radīsies laba ideja, kur šoruden vēl paviesoties!

 

Konkurss izsludināts Latvijas simtgadei veltītas aktivitātes “Latvijas ainavu dārgumi vakar, šodien, rīt” ietvaros, kuras laikā ikviens iedzīvotājs aicināts nobalsot par katra reģiona desmit skaistākajām ainavām, tādējādi paužot savu viedokli par to, kurām no Latvijas ainavām būtu jānonāk Latvijas ainavu dārgumu krātuvē. Atlasītās 10 ainavas no katra reģiona tiks glabātas dārgumu krātuvē citām paaudzēm, tās ne tikai iemūžinot fotogrāfijās, bet papildinot ar atmiņu stāstiem, vēstures liecībām un senākiem fotomirkļiem.

 

Par konkursu VPR Facebook kontā lasiet šeit.

 

PIEDALIES KONKURSĀ “VIDZEMES AINAVAS DĀRGUMUS MEKLĒJOT” UN LAIMĒ KĀDU NO 4 EKSKURSIJĀM VIDZEMĒ VISAI KLASEI

 

Vairāk informācijas: Dace Laiva, aktivitātes koordinatore Vidzemes plānošanas reģionā, dace[punkts]laiva[uz]vidzeme[punkts]lv; mob.t. 26566680.

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.