29.04.2014
Turpinās aktivitātes projektā ''Dodiet grožus jaunatnei!''

Valkā turpinās projekts ''Dodiet grožus jaunatnei!''  Tā mērķis ir iepazīstināt jauniešus ar pašvaldības darbu, kā arī uzlabot komunikāciju starp pašvaldību un jauniešiem.

 

25.aprīlī norisinājās viena no projekta aktivitātēm -  Valkas Jauniešu domes un Valkas ģimnāzijas kopēji rīkotais pasākums ''Sociālo zinību erudīts''. Viens no uzdevumiem erudīta dalībniekiem - pārveidot Lugažu laukumu Valkā. Tas projekta dalībniekiem  bija jāveic uz Lugažu laukuma attēla  ar savas iztēles palīdzību. Vēlāk pēcpusdienā visi dalībnieki sapulcējās Valkas ģimnāzijā, lai tiktos ar novada domes priekšsēdētāju Ventu Armandu Kraukli. V.A.Krauklis jauniešiem pastāstīja par pašvaldības darbu, aktualitātēm un veidiem, kā jaunieši var iesaistīties pašvaldības darbā.

 

Nākamā projekta aktivitāte gaidāma jūnija beigās, kad Valgas apkārtnē norisināsies''Vasaras Akadēmija''. Tās laikā igauņu un latviešu jaunieši kopīgi turpinās izzināt pašvaldību tēmu un tiksies ar ekspertiem. Valkas Jauniešu dome aicina pieteikties interesentus no Valkas novada šai aktivitātei.  Plašāka informācija Valkas Jauniešu Domes ''twitter'' kontā - twitter.com/JaunieshuDome, kā arī Valkas Jauniešu domes mājaslapā - valkasjauniesi.co.nr. Vilmārs Vesingi, Valkas Jauniešu domes prezidents

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.