20.03.2015
Valkas novada jauniešus aicina piedalīties konkursā “POPiela” (atcelts!)

Mazās dalībnieku atsaucības dēļ Popiela un diskotēka 18.aprīlī tiek ATCELTA. Liels paldies tiem, kuri bija pieteikuši dalību.

Valkas novada dome sadarbībā ar Valkas Jauniešu domi 2015.gada 18. aprīlī Valkas pilsētas kultūras namā organizē konkursu “Popiela”. Konkurss tiek rīkots ar mērķi veicināt Valkas novada jauniešu radošās izpausmes, pašiniciatīvu un popularizēt jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējas.

Konkursā aicināti pieteikties jaunieši 13 – 25 gadu vecumā. Priekšnesumā jāievēro “Popielas” žanra nosacījumi, izvēlētais mākslinieks jāatdarina ar horeogrāfijas, tērpu, grima un aksesuāru palīdzību. Priekšnesumā nedrīkst būt vardarbīgas ainas. Ir aizliegts izmantot uguni, pēc ugunsdrošības noteikumiem.

Katru priekšnesumu vērtēs konkursa žūrija uzstāšanās laikā, vērtējot atdarināšanas prasmi (vizuālā un tērpu līdzība, kustības, aksesuāri, līdzība ar oriģinālo izpildījumu), kvalitāti un emocionalitāti. Notiks arī skatītāju balsojums par skatītāju simpātijas balvas ieguvēju. Balvas saņems trīs pēc žūrijas vērtējuma labākie priekšnesumi.

Papildus informācija rakstot uz e-pastu ilze[punkts]krastina[uz]valka[punkts]lv vai zvanot uz tālr. nr. 29472781

 

Pieteikšanās līdz 2015. gada 10. aprīlim, uz e-pastu jaunatne[uz]valka[punkts]lv nosūtot:

1)      konkursa dalībnieka vārds uzvārds vai dalībnieku grupas nosaukums ( un vārdi, uzvārdi),

2)      dziesmas oriģināla izpildītāja vai grupas un dziesmas nosaukums,

3)      vieta no kurienes ir konkursa dalībnieki,

4)      tālruņa numurs un e-pasta adrese.

Popielas konkursa nolikums

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.