11.08.2021
15. augustā grupas “Bet Bet” 30 gadu jubilejas koncerts Valkas brīvdabas estrādē

15. augustā plkst.19.00 Valkas brīvdabas estrādē notiks grupas “Bet Bet” 30 gadu jubilejas koncerts.

Viena no populārākajām latviešu grupām. 100 000 pārdotu ierakstu un 1000 koncertu. Uzvaras "Liepājas dzintarā" un "Mikrofona aptaujā". Grupa “Bet Bet” šogad atzīmē savu 30 gadu jubileju un tai par godu ir sagatavojusi savu labāko dziesmu koncertu, kurš izskanēs Valkas pilsētas estrādē. Programmas repertuārā iekļautas tādas dziesmas kā “Kāpēc man nav sarkans mersedess”, “Pieklauvē”, “Man vienalga viss”, “Diena”, “Es tevi nemīlu”, “Mana mīļā meitene”, “Vakara vējā” un citas, laika pārbaudi izturējušas dziesmas.

 

Grupa gatavo arī pārsteigumus, jo pašlaik norit darbs pie jauna dziesmu albuma. Koncerta norises vietā varēs iegādāties arī šajā vasarā izdoto grupas 70 dziesmu nošu un dziesmu vārdu grāmatu, kā arī labākos grupas CD albumus un Guntara Rača dzejoļu grāmatas.

 

Grupa "Bet Bet”, tāpat kā daudzi pazīstami mākslinieki ir noilgojušies satikt savu klausītāju!

 

Ieeja uz koncertu 10, - eiro.

 

Biļešu iepriekšpārdošana Valkas pilsētas kultūras nama kasē darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00 vai www.bilesuparadize.lv. Koncerta dienā stundu pirms koncerta estrādē.

 

Ierodoties uz pasākumu, personai (šobrīd attiecas arī uz bērniem un jauniešiem) būs jāuzrāda:

 

  • ieejas biļete (bērniem līdz 11 gadu (ieskaitot) vecumam ieeja bez maksas);
  • personu apliecinošs dokuments (TIKAI pase vai Identifikācijas karte (vai eID)). Vēršam uzmanību, ka transportlīdzekļa vadītāja apliecību NAV personu apliecinošs dokuments;
  • digitālais Covid-19 sertifikāts (ikvienam ir iespēja elektroniski www.Covid19sertifikats.lv iegūt digitālu sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19, vīrusa pārslimošanas faktu vai laboratorisko analīžu rezultātus).

 

Pirms pasākuma lūgums pārliecināties par sava sertifikāta atbilstību koncertam vietnē www.Covid19sertifikats.lv

 

No 15. jūnija, uzrādot digitālo Covid-19 sertifikātu, kultūras pasākumus var apmeklēt personas, kuras:

– ir vakcinējušās pret Covid-19;

– pēdējā pusgada laikā ir pārslimojušas Covid-19;

– pēdējo 48 stundu laikā ir veikušas Covid-19 testu, un tā rezultāts ir negatīvs (reģistrēts sertifikāts);

– publisko pasākumu var apmeklēt arī nevakcinēti cilvēki, bet, pirms ieejas pasākumā estrādes norobežotajā zonā, viņiem jāveic bezmaksas covid-19 tests un tā rezultātam ir jābūt  negatīvam. Viņu personificētās vietas būs B sektorā. Jāievēro 2m distance.

 

Iepazīstieties ar pasākumu organizēšanas un apmeklēšanas nosacījumiem.

– Informācija par to, vai persona ir vakcinēta pret Covid-19, pēdējā pusgada laikā pārslimojusi Covid-19 vai ir veikta Covid-19 testēšana, tiek reģistrēta digitālajā Covid-19 sertifikātā. Tas pasākuma apmeklētājiem jāuzrāda pie ieejas, savukārt organizatoram – jāpārbauda vietnē www.Covid19sertifikats.lv, vai arī izmantojot speciālu viedtālruņu aplikāciju.

– Pasākumus kopā ar vecākiem varēs apmeklēt arī bērni līdz 12 gadu vecumam, kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un kuriem nebūs jāveic Covid-19 tests (bērni no 12 gadu vecuma var vakcinēties, tāpēc viņiem jābūt vakcinētiem, pārslimojušiem vai jāveic Covid-19 tests).

 

Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norises kritērijus, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

 

Koncertā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana.

 

Uz tikšanos!

 

 

Informāciju sagatavoja:

Aivars Ikšelis,

Valkas pilsētas kultūras nama direktors

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.