08.06.2021
16. jūnijā Valkas pilsētas teātra izrāde – Antons Čehovs “Lācis”

16. jūnijā plkst.19.00 Valkas pilsētas kultūras nama kamerzālē Valkas novada amatierteātru skates “Gada izrāde 2020” ietvaros, Valkas pilsētas teātra 150. sezonas iestudējums pēc Antona Čehova viencēliena “Lācis” motīviem. 

1888. gada februārī  A. Čehovs uzraksta  viencēlienu “Lācis”, veltot to aktierim un režisoram Nikolajam Solovcovam (Fjodorovam;1857-1902).

 

A.Čehova "Lācis" ir stāsts  par sievieti, kura pēc vīra nāves nolēmusi sevi aprakt četrās sienās, lai pierādītu savu uzticību un mīlestību, tomēr kādā dienā atraitnes vientulību iztrauce kāds bezkaunīgs svešinieks. Vai vin̦a saglabās savu uzticību,vai tomēr pakļa̦usies kaislībai? Mūsu iestudējuma pamatā ir stāsts par kaislīgu mīlas romānu, kas izceļās starp diviem svešiniekiem. Galvenie varoņi viens pret otru izrāda naidu, pēc tam mīlestību, un spēles noteikumi šajā lugā ir zināmi tikai viņiem. Tā nemanot veidojas stāsts par bezgalīgo nekonsekvenci. Kad vin̦a saka ''nē'', tas nenozīmē - nē. Kad vin̦š saka ''jā'', tas nenozīmē - jā.

 

Iestudējuma režisors un scenogrāfs – Aivars Ikšelis. Lomās: Evgenia Kozlova, Vilis Daņilovs un Uģis Lācis.

 

Izrāde latviešu un krievu valodās.

 

Lūdzam skatītājiem, kuri iegādājās biļetes uz šo izrādi pagājušā gada novembrī sazināties ar kultūras nama klientu apkalpošanas administratoru, lai varētu noskatīties izrādi.

 

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties pie kultūras nama kasē katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 18.00. Biļete maksā 5 eiro.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Aivars Ikšelis,

Valkas pilsētas teātra režisors

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.