14.06.2021
18. jūnijā Valkas brīvdabas estrādē – vasaras zaļumballe kopā ar grupu "Zelta kniede"

Valkas brīvdabas estrādē piektdien 18. jūnijā no plkst. 20.00 līdz 24.00 vasaras zaļumballe ar grupu “Zelta kniede”.

 

Grupa oficiāli savu darbību uzsākusi 2012. gadā 1. jūlijā, klajā laižot pirmo studijas ierakstu, bet vēl zem nosaukuma Golden Rivet.

 

Nekad nesaki nekad! - Lai arī vidusskolas gados par mūziku tika uzskatīts tikai roks angļu valodā, gadiem ejot, daudz kas mainās - arī gaume un izpratne par citu žanru mūziku.

2014. gads bija lūzuma punkts un grupa rokmūzikas lauciņu nolika malā.

2016. gada beigas uzskatāms kā atdzimšanas gads, jo gada nogalē grupa atkal sanāca kopā, lai uzstātos Siguldas Valsts ģimnāzijas ballē.

2017. gadā tapa grupas "Kaimiņi" dziesmas "Bugi Vugi" kaverversija, kas bija pirmā iedziedātā dziesma latviešu valodā. Dziesmai atskanot LR2, parādās klausītāju interese, un uzstāšanās dažādos pasākumos.

2018. gads - dziesma "Kā Tevi Sauc?" piedalās Latvijas Sirdsdziesmu aptaujā un lielajā finālā iegūst 6. vietu.

 

Grupas sastāvs praktiski ir bijis nemainīgs. Šobrīd grupas pamatsastāvā muzicē Silvestrs, Helvijs, Bruno un Edgars. Noteikti jāpiemin grupas Goda biedra statusa kavalieris Dāvis Paeglis. Uz skatuves Dāvis ir salīdzinoši reti, jo ir ļoti noslogots fizioterapeits, taču mīlestības saikne ar grupu viņam nav zudusi, kā arī tiek ņemta līdzdalība dziesmu ierakstu veikšanā!

 

Ieeja uz zaļumballi - 5 eiro.

Ievērosim valstī noteiktos sanitāri epidemioloģiskos noteikumus.

Darbosies bufete.

 

Biļetes iepriekš uz zaļumballi iesakām iegādāties Valkas pilsētas kultūras nama kasē.

 

Uz tikšanos!

 

Informāciju sagatavoja:

Aivars Ikšelis,

Valkas pilsētas kultūras nama direktors

 

Rakstam pievienoti 1 komentārs(-i)

Elis, 2021-06-18 11:40
Vai Valka dzīo kādā citā, paralēlā Pasaulē? Uz Valku neattiecas LR likumdošana par pulcēšanās ierobežojumiem? Kādēļ nav rakstīts, ka ieeja zaļumballē tiks nodrošināta tikai tām personām, kas spēs uzrādīt vakcinācijas vai pārslimošanas faktu? Jeb laidīsim iekšā un pēctam paši brīnīsimies no kurienes mums Covid uzplaiksnījums? Valsts policija, Veselības inspekcija ir informēta par šo pasākumu?