20.07.2021
20. augustā paredzētais mini festivāls bērniem un ģimenēm KIDS WONDERLAND ATCELTS!

Pasākuma organizatori informē, ka sakarā ar nelabvēlīgajiem laikapstākļiem, 20. augustā paredzētais mini festivāls bērniem un ģimenēm KIDS WONDERLAND Valkas brīvdabas estrādē ir ATCELTS!

 

Ieeja no plkst 16:00, pasākums no 17:00 - 20:30Bērni par burbuļiem un putām būs sajūsmā!

 

Kids Wonderland ir, iespējams, viens no Taviem šīs vasaras interesantākajiem brīvdienu atpūtas galamērķiem, uz kurieni doties kopā ar visu ģimeni un iepazīt maģisko putu un burbuļu pasauli. Jautras un interesantas ģimeņu aktivitātes visa vakara garumā.

 

 

Pasākumā galvenais notikums būs lielā PUTU lavīna, kurā bērni varēs

 

veldzēties un ballēties uz nebēdu.

 

Visa vakara garumā burbuļu darbnīcas sadarbībā ar Mistery Bubbles, kā arī vakara kulminācijā maģiskais DŪMU burbuļu šovs. Ģimenes sacentīsies dažādos veiklības un gudrības uzdevumos. Balvu fonds100 eiro vērtībā no ziepjuburbuli.lv un sadarbības partneriem.Bet pašas sacensības nav galvenais, svarīgi ir kopā ar ģimeni pavadītais laiks. Bērni visa vakara garumā – no pl.17.00 līdz 20.30 , varēs atpūsties un nofotografēties burbuļu foto stendā un našķoties saldumu bārā.

 

 

Kamēr bērni izpriecājas, mammas un tēti varēs atpūsties “Ģimeņu atpūtas teltī”, kurā varēs atpūtināt kājas uz Kids Wonderland pufiem un paslēpties no saules vai lietus. Lielās galda spēles aktīvai atpūtai un mantiņu stūris pašiem mazākajiem.Biļešu cenas un vairāk info par pasākumiem citās pilsētās www.ticketpoint.lv

 

 

BIĻEŠU INFO:

Bērnu biļetēm līdz 21.jūlijam atlaide - 40% - 7 eur! Pasākuma dienā 12 eur.

 

Vecākiem (pavadoņiem) ieejas biļete 6 eur (iepriekšpārdošanā un pasākuma dienā)

 

Daudzbērnu ģimenēm ar 3+ karti (jāuzrāda visiem) īpaša cena – Tikai 25 eur ģimenei.

 

Biļetes pērc internetā www.ticketpoint.lv un pasākuma dienā uz vietas.

 

Pasākumā jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

 

______________________

 

APMEKLĒJUMA NOTEIKUMI:

 

PASĀKUMUMS NOTIEK REŽĪMĀ “AR DROŠĪBAS” NOTEIKUMIEM

 

(Vakcinētie, ar negatīvu testu vai izslimojuši)

 

Nav jālieto sejas maskas!

 

Bērni līdz 12 gadu vecumam pasākumu  var apmeklēt BEZ ierobežojumiem.

 

Bērniem no 12 gadu vecuma (pēc 12 gadu sasniegšanas) un vecākiem (pavadoņiem) jābūt līdzi vai jāuzrāda elektroniski šādi sertifikāti (apliecinājumi):

 

  • ir vakcinējies pret Covid-19;
  • pēdējā pusgada laikā ir pārslimojis Covid-19;
  • pēdējo 48 stundu laikā ir veicis Covid-19 testu un tā rezultāts ir negatīvs;
  • pēdējo 6 stundu laikā ir veicis Covid-19 ātro antigēna testu un tā rezultāts ir negatīvs.

 

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

 

Vietnē www.covid19sertifikats.lv iegūts digitāls sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas, Covid-19 pārslimošanas vai negatīva testa rezultāta faktu. Ja nav iespējas sertifikātu iegūt elektroniski, to papīra veidā pēc pieprasījuma izsniedz ārstniecības iestāde vai kādā no vienotās valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centriem (https://www.varam.gov.lv/lv/vpvkac).

 

** Pēdējo 48 stundu laikā veikts Covid-19 tests, un tā rezultāts ir negatīvs, vai pēdējo 6 stundu laikā veikts Covid-19 ātrais antigēna tests, un tā rezultāts ir negatīvs. Personām no 18 g.v. tests tiek apmaksāts no valsts budžeta līdz š.g. 1. 08., personām līdz 18 g.v. – līdz š.g. 1.09. Informācija: https://www.spkc.gov.lv/lv/valsts-apmaksatas-covid-19-analizes (5.punkts)

 

 

 


Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.