20.07.2021
27. augustā Valkas brīvdabas estrādē “Lielais loms”

27. augustā plkst. 19.00 Valkas brīvdabas estrādē - komēdija pēc Annas Brigaderes lugas motīviem ,,Lielais loms”.

 

Gluži kā sena skaņu plate, A. Brigaderes komēdija “Lielais loms” aizsauc mūs laikos, kad debesis bija zilākas un zāle zaļāka, bet ļaudis - tādi paši kā šodien – mīlestības alkstoši. Metot laipu uz iecerētās sirdi, tiek likti lietā visādi stiķi, kas latviešiem piemīt. Izrādē pulsē “improvizācija”, “interpretācija”, “traktēšana” un “fraktēšana”...  Un kaut arī šo jēdzienu skaidrojumu bieži neizprot arī paši izrādes varoņi, tas netraucē nonākt pie laimīgām beigām – pāru dabošanās. Mīlēšanās un ķīvēšanās, dažādiem raksturiem satiekoties, liek mums pašiem par sevi pasmaidīt.

 

Dzīves prieks bez moralizēšanas, raksturu spilgtums un dullības gars izrādē ienāk kopā ar krāšņu aktieru buķeti.

 

Lomās: Indra Burkovska, Artis Drozdovs, Romāns Bargais, Evija Skulte, Voldemārs Šoriņš, Raimonda Vazdika, Ance Kukule, Aīda Ozoliņa, Dace Makovska, Juris Kalniņš vai Jānis Kirmuška

Režisori: Juris Kalniņš un Voldemārs Šoriņš

Horeogrāfija: Raimonda Vazdika

Izrādes producente: Aīda Ozoliņa

 

Lai aktieri būtu tuvāk, skatītāji šai izrādē sēdēs koristiem paredzētajās solu rindās, tāpēc arī ieeja estrādē būs no estrādes aizmugures.

 

Biļešu cena: iepriekšpārdošanā - 7.00, izrādes dienā - 10.00 eiro. Iepriekšpārdošana - Valkas pilsētas kultūras namā, "Biļešu paradīzes" kasēs un www.bilesuparadize.lv.

 

Būsim atbildīgi, ievērosim visus valstī noteiktos ierobežojumus!

 

Informāciju sagatavoja:

Aīda Ozoliņa,

Producente

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.