05.07.2021
Valkas pilsētas teātra pirmizrāde – Jaroslava Puļinoviča “Natašas sapnis”

Piektdien, 23. jūlijā plkst. 19.00 Valkas pilsētas kultūras nama kamerzālē (Emīla Dārziņa ielā 8, Valkā) uz pirmizrādi –  Jaroslavas Puļinovičas lugas “Natašas sapnis”, aicina Valkas pilsētas teātris.

 

Jekaterinburgas (Krievija) jaunās dramaturģes Jaroslavas Puļinovičas luga “Natašas sapnis” ir ieguvis necerētu publicitāti un pieprasījumu pasaules teātros.

Valkas pilsētas teātris savā 150. sezonā skatītājiem piedāvā jauniestudējumu monoizrādi pēc Jaroslavas Puļinovičas lugas “Natašas sapnis” motīviem.

"Natašas sapnis" ir īsta pirmā mīlestība. Sirsnīga, naiva un arī nežēlīga. Mēs skatāmies uz šo meiteni un attaisnojam viņas rīcību. "Tas ir tikai tāds sapnis. Vai jums nav sava sapņa?"

 

Teātra zinātnieku vidū šis darbs tiek uzskatīts, kā turpinājums cilvēcisko traģikomēdiju tēmai, ko iesāka savulaik Aleksandrs Vampilovs un Aleksandrs Volodins. Atslēgas vārds šeit ir cilvēks.

Josifs Brodskis savulaik rakstīja - “Visādā veidā izvairieties sev piedēvēt upura statusu. Lai cik atbaidošs būtu jūsu stāvoklis, mēģiniet nevainot tajā ārējos spēkus: vēsturi, valdību, priekšniecību, rasi, vecākus, mēness fāzes, bērnību, nesavlaicīgu nosēdināšanu uz podiņa utt. Tajā brīdī, kad jūs noveļat vainu uz kaut ko, jūs sagraujat savu apņēmību kaut ko mainīt.”

 

Iestudējuma režisors un scenogrāfs – Aivars Ikšelis. Kustību režisore - Evgenia Kozlova. Lomā - Gunita Gendrjuka 

 

 

 

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties pie kultūras nama dežuranta/kasiera katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 18.00. Biļete maksā 5 eiro.

 

Ievērosim pastāvošos sanitāri epidemioloģiskos noteikumus.

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas pilsētas teātra režisors

Aivars Ikšelis

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.