22.07.2015
Ar bagātīgu programmu Valgā norisināsies militārais festivāls

Ar interesantu un bagātīgu programmu no 14. līdz 16. augustam Valgā norisināsies VII Starptautiskais Valgas militārās vēstures festivāls.

 

Piektdien, 14. augustā plkst. 15:00 un plkst. 18:00 būs iespējams vērot cilvēka glābšanu no ūdens tilpnes ar Policijas un Robežsardzes piedalīšanos Pedeles upes atpūtas zonā. Plkst. 16:00 Valgas pilsētas parkā norisināsies Ziemeļu kaujas paraugiestudējums. Plkst. 18:30 būs iespējams redzēt Igaunijā rotējošu ASV vienības gaisa desantu Paju kaujas laukos (Tõlliste pagastā), bet plkst. 20:00 Pedeles upes pussalā ar bagātīgu koncertprogrammu jau ceturto gadu pēc kārtas notiks koncerts upes ielokā

 

Sestdien, 15. augustā no plkst. 8:00 būs iespēja iegādāties dažādas senlietas un rokdarbus Starptautiskajā senlietu gadatirgū, kā arī vērot aizsardzības dienesta, zemessardzes, bruņoto spēku u.c. spēku struktūru demonstrācijas (Ieeja: pieaugušajiem 1 €/ pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas). Plkst. 16:00 norisināsies ikgadējais karavīru maršs (maršruts: Jaama pst- Vabaduse iela- Kesk iela- Selvera stāvlaukums), marša laikā redzēsiet karavīrus vēsturiskos kara mundieros, dažādu laiku militāro tehniku, kā arī NATO iznīcinātāju pārlidojumu. Plkst. 19:00 notiks 1944. gada paraugkauja (Transpordi ielas apkaimē) un plkst. 21:00 koncerts „Zvaigznes militārajās debesīs“ ar ansambli Terminaator, Getter Jaani (Pikk ielas 16a teritorijā) (Ieeja uz koncertu: pieaugušajiem 10 €, skolēniem/pensionāriem 8 €, pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas).

 

Svētdien, 16. augustā norisināsies dažādas aktivitātes karavīru nometnē un festivāla noslēgšana.

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.