31.08.2016
Dziedātāja Jenny May ar akustisko koncertu "Sajūtu Mistērija" Valkā (ATCELTS!)

 

 

Piektdien, 7.oktobrī šarmantā dziedātāja Jenny May viesosies Valkas pilsētas kultūras namā ar unikāli sagatavoto akustisko programmu “Sajūtu Mistērija”.

 

Māksliniece Latvijā uz lielās skatuves koncertē jau vairāk kā 10 gadus. Viņas kontā ir daudzi hiti, kuri iekļuvuši dažādu radio staciju klausītāko dziesmu topos, tāpat arī iegūti vairāki muzikālie apbalvojumi.

 

Lai gan līdz šim pierasts, ka Jenny May uz skatuves ir kā spridzeklis, uz rudeni dziedātāja sagatavojusi koncertprogrammu no mierīgas līdz ekspresīvai sajūtu gammai. No tautas dziesmas līdz pat rokmūzikai, izpildot Latvijas “Zelta Dziesmas”, kā arī labākās kompozīcijas no sava repertuāra.

 

Kā dziedātāja pati saka: "Ja agrāk man sajūtu krāsas bija  baltas vai melnas, tad tagad gribu izbaudīt arī starptoņus. Nav tikai mierīgi vai jestri, ir arī viegli, pieklusināti, dedzīgi, un dziļi. Gribu likt just. Dzīve ir sajūtām bagāta, tāpēc ļausimies kopējai sajūtu baudīšanai. Svarīgi, lai cilvēki var dziedāt līdzi un gremdēties Sajūtu Mistērijā kopā ar mani."

 

Koncertā dzirdēsim: "Nāk nakts", "Es gribu vēl mīlēt", "Dzīres", “Dzimtā valoda”, "Kūko, kūko dzeguzīte", “Uz krustcelēm mazs bērniņš”, “Cielaviņa”, “Lūgums” un daudzas citas zināmas latviešu un ārzemju kompozīcijas. Tas viss akustiskā skanējumā: klavieru pavadījumā, perkusiju un akustiskās ģitāras izpildījumā.

 

Akustiskie koncerti “Sajūtu mistērija” norisināsies 17 Latvijas pilsētās un pagastos: Liepājā, Valkā, Ugālē, Aucē, Piltenē, Pāvilostā, Vecumniekos, Krustpilī, Ezerē, Aizkrauklē, Ropažos, Ķekavā, Pļavmuižā, Dagdā, Rūjienā, Cēsīs, Balvos un Liepupē.

 

Biļetes uz 7.oktobrī notiekošo Jenny May koncertu Valkas pilsētas kultūras namā var iegādāties www.bilesuparadize.lv un koncerta norises vietas kasē. Sākums plkst.19:00.

 

Biļetes cena – 5 eiro.

Kontaktiem:

Inese Vīksnāne

Menedžments

26326622

inese[punkts]management[uz]gmail[punkts]com

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.