06.11.2019
Filmas "Dvēseļu putenis" seansā Valkā – arī filmas komandas pārstāvji

Jaunā latviešu mākslas filma "Dvēseļu putenis" Valkas pilsētas kultūras namā būs skatāma 11. novembrī plkst. 20.00. Tā būs viens no kulminācijas brīžiem Latvijas simtgades programmas ietvaros Valkā  notiekošajā Vislatvijas Lāčplēša ordeņa kavalieru mazbērnu saietā “Varonība aiz ūsām”.

 

Vēsturiska kara drāma pēc strēlnieka Aleksandra Grīna romāna motīviem ved 100 gadus senā pagātnē. Sešpadsmitgadīgais Artūrs dodas strēlniekos un kopā ar draugiem cīnās par brīvību – pat tad, kad neviens nezina, kurā pusē tā meklējama. Saviļņojošais stāsts ļauj skatītājam pieaugt kopā ar Artūru un jaundibināto Latvijas valsti, vērojot dzīvi ierakumos zēna acīm, pašaizliedzīgi stājoties pretī ienaidniekam, meklējot īstu mīlestību un mācoties novērtēt brīvības cenu.

 

Domājams, ka uz filmas seansu Valkā ieradīsies arī galvenā tēla - Artura Vanaga, atveidotājs Oto Brantevics, Grēta Trušiņa (Marta) un filmas specefektu autors Māris Āboliņš.

 

Režisors: Dzintars Dreibergs

Lomās: Oto Brantevics, Mārtiņš Vilsons, Rēzija Kalniņa, Raimonds Celms, Jēkabs Reinis, Renārs Zeltiņš, Vilis Daudziņš, Ieva Florence, Gatis Gāga, Grēta Trušiņa

Filmu kompānija: Studija KULTFILMA

Izplatītājs: Forum Cinemas OU filiāle Latvijā

Filmas garums - 123 minūtes
Filma latviešu valodā

 

Ieeja - 3 eiro. Biļešu iepriekšpārdošana Valkas pilsētas kultūras namā.

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas pilsētas kultūras nama

Direktora vietniece

Līga Pandalone

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.