05.05.2016
Jau šajā nedēļas nogalē Valkas un Valgas Lielais labdarības robežtirgus

Šajā gadā interese par dalību robežtirgū ir izrādījusies ievērojami lielāka nekā citus gadus. Noslēdzoties reģistrācijai, dalībai tirgū ir pieteikušies 350 tirgotāji no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Ukrainas.

 

Jau ierastajiem stādu, amatniecības preču, rūpniecības un pārtikas preču tirgotājiem pievienosies tirgotāji ar mājputniem un trušiem.

 

Tirgus laikā bērniem un interesentiem tiks piedāvāti izbraucieni ar zirgu un zirga pajūgiem Valgā, būs piepūšamās atrakcijas ANNELS, karuseļi, IGLU soft blocks telts, kā arī radošās darbnīcas. Savukārt pieaugušajiem būs iespēja iemēģināt spēkus petanka spēlē, izbraukt pa Pedeli ar kajaku, uzrāpties umurkumurā pēc balvas, kā arī piedalīties Latvijas Pauerliftinga federācijas rīkotajā Sporta pasākumā „Latvijas spēcīgākā pilsēta 2016”. Norisināsies arī tradicionālais 14.Lielā labdarības robežtirgus 3x3 strītbola turnīrs. Pieteikties sacensībām iespējams līdz 6.maijam plkst. 16.00 pa e-pastu: sports[uz]valka[punkts]lv.

 

Neizpaliks arī ikgadējie garšīgie pasākumi – III Desu un gaļas festivāls un II BBQ konkurss.

 

Svētdien, 8. maijā notiks koncerts "Valkas bērni māmiņām". Ikviens bērns varēs nopirkt savai māmiņai dāvanu māmiņu dienā vai pagatavot to pats radošajās darbnīcās.

 

Divu dienu garumā, Valkas robežtirgū būs viss – andelēšanās, plaša kultūras un sporta programma un dažādas atrakcijas bērniem.

 

Programma

 

Tiekamies Lielajā labdarības robežtirgū jau šajā nedēļas nogalē!

 

Informāciju sagatavoja: Diāna Aņina, Valkas tūrisma biroja speciāliste

 

Rakstam pievienoti 1 komentārs(-i)

Ivars, 2016-05-06 07:28
nevaru atrast tirgotaju vietas karti