20.01.2021
Baibas Sipenieces - Gavares stāvizrāde Valkā pārcelta uz vasaru

12. februārī Valkas pilsētas kultūras namā plānotais pasākums - Baibas Sipenieces - Gavares iznāciens stāvizrādes formā ar bufetes elementiem "VIENREIZ JAU VAR" pārcelts uz vasaru! 

 

“2020.gada 21.februārī nosvinēju savus 50. Šis cipars man šausmīgs likās līdz tam brīdim, kamēr nesāku apmeklēt jubilejas ballītes nu gluži normāliem cilvēkiem, proti, brālim, māsai, vīram, draugiem. Tomēr tādas tremolo bungas iekšā jūtu gan! Tie ir tie mani  gadi, kuri “tiem trakajiem zirgiem skrien līdz, un aizmirst, vai vakars vai rīts”. Lai novadētos, citu mudināta, pašas intuīcijas vadīta, nolēmu nostāstīt tos stāstus nost, jo liktenis man bijis ļoti vēlīgs, ļaudams satikt tik daudzus trakoti  interesantus cilvēkus’’, saka Baiba.

 

“Šajā savā pirmajā stāvizrādē es gribu dalīties ar saviem notikumiem, kuri, pateicoties ārkārtīgi vēlīgam liktenim, ar mani ir notikuši - kāzas, bēres, apkūlības, - ar visu, kas sakrājies. Turklāt tie no manis nekur neiet prom, tāpēc nu šī būs tā reize, kad tas viss “nāks ārā", " teic Baiba.

 

"Gaidu un ceru, ka pavadītais laiks manā sabiedrībā nebūs sabeigts; tas būs tāds sākums foršam vakaram, jo kad tas beigsies, nakts būs vēl jauna! Uz drīzu tikšanos!"

 

Ieeja - 10; 12 un 15 eiro. Biļetes - Valkas pilsētas kultūras namā, Biļešu paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv

 

Visas iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas, tāpēc aicinām tās saglabāt! Precīzs pasākuma norises datums un laiks tiks paziņots vēlāk, tāpēc aicinām sekot aktuālākajai informācijai www.valka.lv un Valkas novada sociālajos kontos.

 

Informāciju sagatavoja:

Līga Pandalone,

Valkas pilsētas kultūras nama direktora vietniece

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.