12.05.2016
Lielajā labdarības robežtirgū aizvien vairāk vietējo tirgotāju

Ar lielu apmeklētāju skaitu, plašu kultūras programmu, daudzveidīgām izklaides iespējām un vienreizēju tirgus atmosfēru ir noslēdzies 14.Lielais labdarības robežtirgus.

 

Šogad dalībai robežtirgū bija pieteikušies 350 dalībnieki no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Ukrainas. Lielākā daļa tirgotāju atzina, ka tirgošanās bija veiksmīga un labprāt apmeklēs šo pasākumu arī nākamajos gados. Priecē fakts, ka ar katru gadu starp tirgotājiem ir aizvien vairāk vietējo tirgotāju, šogad tie bija 17 no Valkas novada un 11 no Valgas apriņķa.

 

Jau 3.gadu pēc kārtas tirgus apmeklētāji varēja baudīt un novērtēt desu un gaļas konkursa dalībnieku gardo produkciju. Tāpat otro gadu apmeklētājiem bija iespēja vērot BBQ konkursa dalībnieku darbošanos, bet vēlāk izsolē iegādāties grilēto produkciju.

 

Gaidīta aktivitāte robežtirgū ir Labdarības loterija, kuru organizēja Valkas Rotary klubs. Šogad šī loterija notika, pateicoties 69 Valkas novada uzņēmumiem un privātpersonām, kuri ziedoja dažādas preces loterijai.

 

Šī gada robežtirgus ienākumi tiks novirzīti akmens simbola - Valkas/Valgas skulptūras izgatavošanai un uzstādīšanai. Kopumā 14.Lielā labdarības robežtirgū savāktie līdzekļi veido 11,939 EUR. Šo summu sastāda – ienākumi no tirgotāju iemaksas par tirdzniecības vietu, ienākumi no labdarības loterijas, ienākumi no BBQ konkursa grilētās produkcijas izsoles, kā arī ienākumi no ieejas maksājumiem uz robežtirgus balli.

 

14.Lielais labdarības robežtirgus bija plaši apmeklēts. Gan no pārdevējiem, gan pasākuma apmeklētājiem saņemtas labas atsauksmes. Paldies ikvienam, kurš gādāja par robežtirgus atmosfēru un kārtību.

 

 

Uz tikšanos nākamgad!

 

Informāciju sagatavoja: Valkas novada TIB tūrisma speciāliste Diāna Aņina

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.