01.02.2016
5.Starptautiskais konkurss "Bordertown Beat" notiks aprīlī

5.Starptautiskā konkursa "Bordertown Beat" organizatori informē, ka jauno estrādes solistu un deju grupu konkursa norises datumi ir pārcelti no 27. un 28. februāra uz 16. un 17. aprīli. Tā kā gan Latvijā, gan Igaunijā šobrīd izsludināta gripas epidēmija, pasākumu nolemts pārcelt.

Konkurss norisināsies Valkā un Valgā un to organizē Valkas novada dome, Valgas pilsētas valde, Valkas pilsētas kultūras nams, Valgas kultūras centrs, sabiedriskā labuma organizācija - biedrība “Atbalsts Valkai” un studija “Joy”.

 

Konkursa galvenais mērķis ir popularizēt un stiprināt starpvalstu attiecības estrādes mūzikas un dejas jomā.

 

“Pasaulē ir tikai sešas pilsētas, kuru centru šķērso valsts robeža. Viena no tām ir Latvijas pilsēta Valka, otra – cieši blakus esošā Igaunijas Valga. Tieši tāpēc konkursam izvēlēts nosaukums “Bordertown Beat” jeb “Robežpilsētas Ritmi””, informē pasākuma organizatori.

 

Konkursantu dalības vecums - no 13 līdz 25 ( ieskaitot) gadiem. Visi dalībnieki un viņu pedagogi saņems balvas. Kopējais balvu fonds - 2000 eiro. 1., 2., 3. vieta katrā kategorijā iegūs naudas balvas, apliecinājuma diplomus, solisti saņems iespēju ierakstīt dziesmas skaņu studijā, deju kolektīvi – profesionāla videoklipa dejas filmēšanu.

 

Līdz ar konkursa pārcelšanu pagarināts arī pieteikšanās laiks. Dalībnieki 1.kārtas atlasei aicināti iesūtīt aizpildītu konkursanta pieteikuma anketu un profesionālo CV uz adresi liga[punkts]snuka[uz]valka[punkts]lv līdz 1.aprīlim.

 Rezultātus paziņos līdz 4.aprīlim.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.