24.02.2015
Televīzijā translēs starptautiskā konkursa “Bordertown beat” laureātu koncerta ierakstu

 Lieliska iespēja tiem, kuri 8.februārī nevarēja klātienē vērot 4.Starptautiskā konkursa jaunajiem estrādes solistiem un deju grupām “Bordertown Beat” laureātu koncertu! Iespēja to redzēt būs “Re:TV” televīzijas kanālā sestdien, 28.februārī 19.30.

 

 Jau ziņojām, ka 7. un 8.februārī Valgas kultūras centrā un Valkas pilsētas kultūras namā norisinājās 4.Starptautiskais konkurss jaunajiem estrādes solistiem un deju grupām “Bordertown Beat”. Konkursā piedalījās vairāku valstu pārstāvji, no kuriem daudzi ir dažādu starptautisku konkursu laureāti ar augstu profesionalitāti – tāpēc aicinām ieslēgt televīzijas zilos ekrānus un vērot jauno izpildītāju izcilo sniegumu.

 

 Žūriju konkursā pārstāvēja augstas raudzes profesionāļi – deju studijas “Dzirnas” pedagoģe Dagmāra Leja, mūziķis, komponists un mūzikas producents Ingus Ulmanis, kā arī Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis. Žūrijā darbojās arī pārstāvji no Igaunijas – komponists, diriģents un vokālais pedagogs no Igaunijas Tomas Vols, Igaunijas deju federācijas prezidente Pireta Torma Krīsa un populārais rokmūziķis no Igaunijas – Ēriks Krīgers.

 

Konkursa organizatori atzīst, ka konkursa mērķis – popularizēt un stiprināt starpvalstu attiecības estrādes mūzikas un dejas jomā, ir sasniegts.

 

 Informāciju sagatavoja:  Valkas novada domes Sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Brūvere

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.