15.11.2017
Ultramaratons “Neiespējamais skrējiens” jau šajā nedēļas nogalē!

Svētdien, 19. novembrī dvīņu pilsētās Valkā un Valgā otro gadu pēc kārtas notiks ultramaratons “Neiespējamais skrējiens” par godu Latviešu Pagaidu Nacionālās padomes izveidei Valkā 1917. gadā.

 

Katrs distances kilometrs simbolizē gadu, kopš Latviešu Pagaidu Nacionālas padomes izveides, tāpēc šogad 100 gadus pēc Latvijas dibināšanai tik nozīmīgā notikuma tiek piedāvāta 100 km distance.

 

Šobrīd kopā reģistrējušies 162 dalībnieki. Šogad šis skrējiens ir piesaistījis dalībniekus arī no Kanādas, Spānijas, Krievijas un Igaunijas.

 

Ultramaratona starts un finišs atradīsies pie Valkas pilsētas kultūras nama. 100 km distances skrējējiem būs jāveic 4 apļi pa marķētu un drošu 25 km trasi, attiecīgi 50km – 2 apļi un 25km viens aplis.           

 

Valgas rātsnamā 19. novembrī 11:00 atklāj piemiņas plāksni par godu vietai, kurā tika iecerēta neatkarīga Latvijas valsts.

 

Pēc plāksnes atklāšanas no Valgas rātsnama līdz Valkas pilsētas kultūras namam visi interesenti aicināti piedalīties skrējienā vai soļojot veikt 1000m distanci. Šī distance ir BEZMAKSAS, un pēc šīs distances veikšanas dalībnieki varēs baudīt siltu zupu kā arī saņems Neiespējamā skrējiena piemiņas zīmi.

 

19. novembrī uz Lugažu laukuma būs iespējams apskatīt Zemessardzes izstādi un arī piedalīties orientēšanā pa vēsturiski nozīmīgiem objektiem Valkā un Valgā.

 

Šī skrējiena laikā tiks ierobežota satiksme no Valgas rātsnama līdz Valkas pilsētas kultūras namam pa Sepa (Valga), Semināra, Kūru un Emīla Dārziņa ielu.

 

 

Atgādinām, ka kopā naudas balvu fonds šim pasākumam ir 2700 EUR un absolūtie uzvarētāji gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē 100km distancē saņem naudas balvu 500 EUR apmērā, sīkāk par pārējām balvām nolikumā.

 

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un aicinām piedalīties šajā pasākuma visus interesentus.

 

 

No 17. februāra ir pieejama elektroniskā reģistrēšanās http://valka.lv/lv/valkas-novads-1/sports-1/registracija-sacensibam

 

Papildus informācija par Neiespējamo skrējienu: http://valka.lv/lv/valkas-novads-1/sports-1/lielakie-pasakumi-1/neiespejamais-skrejiens/jau-otro-gadu-valka-un-valga-notiks-neiespejamais-skrejiens-2

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.